Yüksek Bel Siyah Kotlarda Yeni Moda

Kot pantolon modellerinde özellikle 2000’li yıllarından sonra moda olan siyah kot pantolon modellerinde genellikle düşük bel kotlar tercih edilmekteydi. Fakat daha sonralarında ise düşük bel pantolonlar yavaş yavaş yerlerini yüksek bele bırakmaya başlamıştı. Bu yıl tam anlamı ile yüksek bel kot modası akımı başladı ve tüm mağazaların vitrinlerini yüksek bel pantolonlar süsledi. Tabi ki bu durum siyah kot pantolonlarında da yüksek bellerin çıkmasına ve bu akıma eşlik etmesine neden oldu. Tabi ki halen düşük bel pantolon giyen bayanlar da bulunmakta. Fakat yüksek bel bu yıl tam anlamı ile tüm vitrinleri sarması ve akım başlaması ile genel anlamda tercih edilmektedir.

Yüksek Bel Siyah Kot Modelleri

Yüksek bel pantolonların bu kadar yaygınlaşması ile birlikte siyah yüksek bel pantolonlarında ne gibi değişikler meydana geldi ve neler vitrinler de yerini alacak merak konusu oldu. Bizde göz attığımız zaman siyah yüksek bel kot pantolonlarında yeni modelleri görmüyor değiliz. Bu yıl yüksek bel pantolon çeşitlerinden olan siyah kot pantolonlar da bel kısmının yüksekliğini avantaj bilerek bel kısımlarında detaylara yer verilmiştir. Bu detaylardan birisi de düğme görünümü olmuş olup, aynı zaman da skinny siyah kot pantolonlar da daha çok bu detaya yer verilmiştir. Tabi ki bunun haricinde düz modeller ve siyah kot pantolonda eskitilmiş modellerde bu yılın trendleri arasında yer alacaktır.

Siyah Yüksek Bel Kotlarda Kombin Önerileri

Yüksek bel siyah pantolonların aslında günlük yaşantınızın her alanında tercih edebilirsiniz. Gerek sporlaştırarak günlük olarak kullanabilirken aynı zaman da bu pantolonu bir topuklu ile giyerek klasik bir görünüme girmeniz kolay olacaktır. Fakat bu yıl moda olan kombinlerden günlük için tercih edebileceğiniz bir kombin önerisini sizler ile paylaşmak isteriz. Siyah yüksek bel kot pantolon modellerinde skinny modellinin üzerine beyaz bol ve dökümlü bir tişört giyerek ayakkabı olarak tabanı yüksek olan beyaz spor ayakkabı tercih ederseniz günlük için hem modaya ayak uydurabilir hem de şık bir kombine sahip olabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer