Yırtık Kot Pantolonları Bunlarla Tamamlayın

Yaz boyunca büyük bir keyifle kullanılan ve kış sezonunda da kullanılmaya devam edecek olan yırtık kot pantolonları pek çok farklı tasarım ile tamamlayabilirsiniz. Üstelik son derece şık bir görünüm elde etme noktasında da uzun süre uğraş vermeniz gerekmeyecek. Kolay şıklık için yırtık jean modellerini tamamlamanız gereken parçaları sizlere hemen aktarıyoruz.

yüksek bel diz yırtık jean
yüksek bel diz yırtık jean

Yırtık Kot Pantolona Uygun Aksesuarlar

Bacak bölümünün herhangi bir yerinde yırtıklar bulunan kot pantolon modellerini çok karışık aksesuarlar ile birlikte kullanmayın. Çünkü yırtık kotlar zaten hareketli bir görünüm sergileyen tasarımlar ve dolayısıyla karışık olan aksesuarlar ile son derece göz yoran bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Elbette çok sade aksesuarlar tercih etmenize gerek yok. Ancak sadelikten çok da uzaklaşmamaya önem vermelisiniz.

Yırtık Pantolona Uygun Ceketler

Sonbahar ve kış sezonunun olmazsa olmazları arasında yer alan ceket modelleri de yırtık kot pantolonlar ile kullanılabiliyor. Bu jean modellerine en uygun olan ceketler blazer ceketler oluyor. Kısa boyları ve vücuda oturan kesimleriyle yırtık kotlarla adeta bütünleşen blazer ceketlerde dilediğiniz rengi ve deseni seçebilirsiniz. Sadece çok renkli ve hareketli desenlerden uzak durmanız gerekiyor.

taşlı jean
taşlı jean

Yırtık Kotlara Uygun Ayakkabılar

Aslında bu pantolon modellerine en uygun ayakkabıların hangileri olduğu yönünde bir sınırlama yapmak yanlış olabilir. Çünkü seçtiğiniz üst parçaya göre dilediğiniz her ayakkabı modelini kolaylıkla seçebilirsiniz. Yırtık jean modelleri stiletto modellerinden çizmelere, bot tasarımlarından sandaletlere kadar her türlü ayakkabı tasarımı ile kolayca uyum sağlayabiliyor. Bu nedenle nasıl bir stil yaratmak istediğinizi göz önünde bulundurarak ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer