Yırtık Jean ile Hangi Stiller Yapılır?

Yırtık kot pantolon modası o kadar çok sevildi ki her dönemin trendi olmaya ve her mevsimde tercih edilmeye devam ediliyor. Ancak çok sayıda kadın yırtık jean modelleri ile hangi parçaları bir arada kullanacağı konusunda kararsız kalabiliyor. Bu yüzden doğru parçalarla kullanıldığında yırtık kot pantolonun muhteşem etkisinden mahrum kalabiliyor. Peki, bu jean modelleri hangi stillere eşlik edebilir?

skinny pantolon yüksek bel
skinny pantolon yüksek bel

Yırtık Jean ile Elegan Bir Stil

Bildiğiniz gibi yırtık jean modellerinin salaş bir duruşu var. Ancak her stile de uyarlanabilir. Eğer salaş görünüm sizin tarzınız değilse, daha elegan bir duruş kazanmak için tek yapmanız gereken bu pantolonları yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlmeniz olacak. Şık bir bluz ve stiletto kullanarak son derece elegan bir stil yaratabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz aksesuarların da bu stile eşlik etmesi gerekiyor.

Yırtık Jean ile Klasik Bir Stil

Klasik giyim stiline bu tarzı uyarlamak isterseniz bu durumda yapmanız gereken üzerine vücuda oturan bir bluz ya da gömlek giymeniz olacak. Altına ise dilerseniz topuklu ayakkabı dilerseniz oxford ayakkabı giyebilirsiniz. Bu sayede hafif resmi bir görünüm kazanmış olmakla birlikte yırtık kot pantolon trendinden de mahrum kalmamış olacaksınız.

jean pantolon örneği
jean pantolon örneği

Yırtık Jean ile Spor Bir Stil

Bu pantolon modelleri ile spor giyim tarzına uygun bir görünüm sergilemek isterseniz bu durumda tercihinizi beyaz renkli tişörtler ya da gömleklerden yana kullanmanız gerekiyor. Beyazın yırtık kot görünümünü salaşlıktan uzaklaştırarak daha spor yaptığı bilinir. Altına da spor ayakkabı giyerek zahmetsiz ve kolay bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Yırtık Jean ile Salaş Bir Stil

En kolay olanı bu pantolonlarla salaş bir stil yaratmak oluyor. Çünkü başlı başına salaş bir görünüm sergileyen pantolonlarla salaş stilde bir üst parça seçmeniz kafi! Ayakkabı seçiminizi de bu yönde yapmanız durumunda sokak modasına da uygun bir tarz oluşturabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer