Yıkılması Gereken Moda Kuralları

Kıyafet seçimlerinizi, tarzınızı hatta kombinlerinizi bile etkisi altına alarak kısıtlayan moda kurallarının halen geçerli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Pek çok moda kuralı yıkılalı çok oluyor. Ancak kadınlar halen bu kurallar çerçevesinde düşünüyor ve giyiniyor. Oysa kurallardan kurtulduğunuzda çok daha özgürce seçimler yapabilir ve haliyle tarzınızı çok daha iyi yansıtabilirsiniz. İşte yıkılması gereken moda kurallarından birkaçı…

Ayakkabı – Çanta Uyumlu Olmalı!

Yıllardır süregelen ayakkabı ve çantanın hatta kemer gibi aksesuarların birbiri ile uyumlu olması gerektiği kuralı yıkılalı bir hayli zaman oldu. Halen kombinlerinizde bir uyum yakalamaya çalışıyorsanız beyhude bir çaba içerisindesiniz demektir. Aksine, çanta ve ayakkabınızın uyumsuz olmasına önem vermeniz daha doğru olacak.

Desenli Parçalar Bir Arada Olmaz!

Elbette olur. Desenli parçaları bir arada kullanmama kuralı da tarihe karıştı. Moda dünyasında pek çok ismin stili ile ön plana çıkarken kombinlerinde desenli parçalara bir arada yer verdiğini mutlaka görmüşsünüzdür. Bu bir tesadüf değil. Yıkılan kuralları takip ederek uygulayan bu isimlerin stilleri ile nasıl bu denli ön plana çıktığına şaşırmamak lazım.

Payetli Parçalar Geceleri Giyilir!

Payetlerin parlak ve şık duruşundan gün içerisinde faydalanmalısınız. Elbette payetli parçalar artık sadece geceleri değil gündüzleri de giyiliyor. Günlük kombinlerinizde hiç tereddüt etmeden payet ışıltısına yer verebilir ve bu ışıltıyla şıklığınızı rahatlıkla vurgulayabilirsiniz.

Kış Aylarında Beyaz Giyilmez!

Hem de öyle güzel giyilir ki şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Sonbaharın ve kışın rengi artık kahve tonları olmak zorunda değil. Beyaz bir pantolon ya da beyaz bir manto ile kış aylarının en şık ismi siz olabilirsiniz. Nasıl ki siyah yaz aylarında tercih ediliyorsa kış aylarında da beyazın tercih edilmesi gerekir. Sadece biraz dikkatli olmanız yeterli!

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer