Yeni Sezonda Gardırobunuza Eklemeniz Gereken Parçalar

Gardırobunuzu yenilemek için seçeceğiniz parçaların modaya ve trendlere uygun olmasına özen göstermelisiniz. Seçtiğiniz tüm tasarımların birbiri ile de uyumlu olması ve kombin yaparken size sıkıntı çıkarmaması da dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer alıyor. Peki, yeni sezonda gardırobunuza hangi parçaları mutlaka eklemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Düğme Detaylı Yüksek Bel Jean

Sezona damgasını vurmaya hazırlanan parçalar arasında en başta jean modelleri geliyor. Yeni jean modelleri arasında ise en çok ön plana çıkan yanda ve önde bulunan düğme detayları ile hareketlendirilmiş tasarımlar oluyor. Yeni sezonda mutlaka düğme detaylı bir parçayı gardırobunuza eklemeniz gerekir. Bu tasarımlar kombin hazırlamada da size zorluk çıkarmayacak.

Süslemeli Kot Ceket

Sezon boyunca hem gündelik hayatınızda hem de sosyal hayatınızda kullanacağınız kot ceket de dolabınızda mutlaka bulunmalı. Hatta bu sezon ot ceketler bir hayli trend olduğundan iki farklı renkte kot ceket seçimi de yapabilirsiniz. Ancak sade olan modeller yerine üzerinde çeşitli süslemeler bulunan modellere yönelmenizde fayda var. Süslemeli denim ceketlerle dinamik bir görünüm sergileyeceksiniz.

Uzun Bir Hırka

Hırka sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak siz seçiminizi bu defa biraz daha farklı bor modelden; uzun bir hırkadan yana yapın. Skinny kesim jean modelinden tayt modellerine kadar pek çok farklı kıyafetin üzerine giyebileceğiniz uzun hırkalar ile hem şık hem de sofistike bir görünüm sergileyebilirsiniz. Üstelik sıcacık bir gün geçirmenizi de sağlayacak!

Asimetrik Bir Kazak

Sezonun modasına gönderme yaparken trikolardan da faydalanın. Son dönemde kol ya da etek bölümleri asimetrik bir kesime sahip olan kazakların daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Siz de yeni sezonda gardırobunuzda mutlaka asimetrik kesime sahip bir kazak modelini bulundurun.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer