Yeni Sezon Kot Ceketleri Gördünüz mü?

Her mevsimin vazgeçilmezlerinden biri olan kot ceketler bu sezon da sonbahar/kış mevsimine uyarlandı ve bambaşka bir şıklık kazandı. Yeni sezon kot ceket modelleri şıklıkta bir adım öne geçmenizi sağlamanın yanı sıra mevsim boyunca hiç üşümeden kot ceketleriniz ile boy göstermenizi de sağlayacak. Bu yeni tasarımlar özellikle yaka bölümlerine kazandırılan peluşlarla dikkat çekiyor.

Sadece yaka bölümünde değil, kollarında da peluş kumaşlar bulunan kot ceketler özellikle spor giyim stili ve paralel stiller ile bütünleşerek son derece iddialı bir şıklık yakalanmasını sağlıyor. Peluş kumaşların pek çok farklı rengi kullanılıyor. Pembeden leopar deseni gibi çeşitli desenlere kadar oldukça geniş bir çeşitlilik ile karşılaşmanız mümkün.

Yeni Sezon Kot Ceketler Nasıl Kombinlenir?

Elbette akıllarda bu defa, yeni sezon kot ceketlerin nasıl şık bir kombine dönüştürüleceği var. Yapmanız gereken sadece jean modelleri ile birlikte bu tasarımları kullanmanız olacak. Ceket içine hava sıcaklığına bağlı olarak ince bir kazak, sweatshirt ya da tunik giyebilirsiniz. Bu ceketler aksesuar kullanımına da gerek bırakmıyor olmasıyla beğeni kazanıyor. Kolyeden fulara kadar hiçbir aksesuar ihtiyacınız yok.

uzun denim ceket
uzun denim ceket

Ceketler sadece peluş kumaşlarla değil, desenli kumaşlarla da buluştu. Yeni sezonda son derece dinamik, hareketli, iddialı ve renkli kot ceketlerle boy göstermeye hazır olun. Desenli kumaşlar ceketlerin havasını farklı bir platforma taşıyor. Sade şıklık yerine tarz sahibi kadın imajınızı güçlendiren hareketli bir şıklık elde etmenizi sağlıyor. Bu yönüyle cazip bir seçenek olan kot ceketlerinizi sezon boyunca pek çok farklı kombinde kullanabilirsiniz.

Otantik Stile Özel Kot Ceketler

Çeşitlilik bu sezon kot ceketlerin tüm kadınların yüzünü güldürmesini sağladı. Her stile uygun bir tasarım bulmak oldukça kolaylaştı. Seçenekleriniz arasında otantik stile uygun olan modeller de yer alıyor. Birkaç bölümüne kazandırılan etnik desenli kumaşlarla kot ceketlerin otantik stille buluşması mümkün hale geldi.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer