Yeni Sezon Jean Modelleri

Günlük hayatın vazgeçilmezlerinden olan jean modelleri artık çok farklı stillerde tasarlanıyor. Jean dendiğinde akla her tarzda ve her modelde tasarımlar gelebiliyor. Yeni sezon jean modelleri denim kumaşın şıklığından ve konforundan vazgeçmeyenler için heyecanla bekleniyordu. Sonunda en yeni tasarımlar beğeniye sunuldu. İşte yeni sezon kot pantolonlar ve dikkat çeken detaylar…

Düğmeli Kot Pantolonlar

İki yandan düğmeli jean modelleri yeni sezonda en çok konuşulacak tasarımlar olmaya aday! Bel bölümünde de düğme kullanılan bu pantolonların en önemli özelliği ise her stile kolaylıkla uyarlanabiliyor olmasıdır. Üzerine dilediğiniz tüm kıyafetleri giyebilir ve farklı tarzlar eşliğinde birbirinden şık kombinler hazırlayabilirsiniz.

Dikiş Detaylı Jean Modelleri

Yeni sezon kot pantolonlara göz attığınızda dikkat çeken bir diğer detay da dikişler oluyor. Pantolonların sadece yan kısmında değil, ön ve arkasında da boydan dikişler kullanılıyor. Her bir bacakta toplam 4 dikiş detayı bulunan bu jean modellerinin özelliği ise bacakları olduğundan daha uzun ve daha ince göstermesidir. Fazla kilodan şikayet edenler yeni sezonda bu tasarımlara yönelebilir.

Kısa Paça Modasına Uygun Jean Modelleri

Sonbahar/kış sezonunda kısa paça modasını devam ettiren jean modelleri de tasarlandı. Özellikle bot ve benzeri ayakkabıları tercih edenler için ideal bir seçim olabilecek bu pantolonlar babetten Oxford ayakkabıya kadar tüm ayakkabı modelleri ile kombinlenebiliyor. Dilerseniz uzun çizmelerle de kısa paçalı pantolonları giyebilirsiniz. Sadece paçalar çizmenin içinde kalacak şekilde kombin hazırlamanız yeterli olacak.

İspanyol Paça Trendi

Yeni sezonda İspanyol paça trendi de yükselişe geçecek gibi görünüyor. Çünkü en yeni kot pantolon modelleri incelendiğinde bu tasarımların bir hayli yoğun kullanıldığını görebilirsiniz. Aslında kışlık kıyafetler ile İspanyol paça kot pantolonları kombinlemek çok daha kolay. Hiç tereddüt etmeden yeni sezon ürünlerden siz de edinin.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer