Yeni Moda Bluzlar ve Stiller

Yeni sezonda bol miktarda bluz kombini yapacaksınız. Yeni moda bluzlar şıklığı ve pratik kullanım yönüyle beğeni alırken birbirinden kolay kombinler yapmanıza da olanak tanıyacak. Dramatik bluzlar, nakışlı bluzlar, işlemeli bluzlar derken kendinizi sıklıkla bu tasarımları nasıl kombinleyeceğinizi keyifle düşünürken bulacaksınız. Peki, yeni sezonda hangi bluzlar moda? İşte ipuçları…

denim bluz
denim bluz

Fırfırlı Bluzlar Geri Dönüyor

Fırfır detayı çok uzun yıllardır kıyafetlerde kullanılıyor. Yeni moda bluzlarda da fırfır detaylarının sıklıkla karşınıza çıkacağından emin olabilirsiniz. Özellikle ilkbahar ve yaz sezonunda fırfırların bir hayli popülerlik kazanacağı şimdiden aşikar. Bluzlara biraz romantik bir atmosfer kazandıran ve hatta dramatik bir duruş almasını dahi sağlayabilen fırfırlı bluzları kombinlemek ise sizin için çok kolay olacak.

Bluzlar Floral Desenlerle Buluşacak

Yeni sezonda bluzlar floral desenlerle buluşarak renkli ve iddialı bir görünüm de kazanacak. Özellikle volanlı kola sahip bluzlarda sıklıkla çiçek desenleri görebilirsiniz. Hatta volanlı kol kesiminin olduğu bluzlarda en sık göreceğiniz desenlerin çiçek desenleri olacağını dahi söyleyebiliriz. Çiçek desenli kıyafetlerle renk uyumu yakalamak çok kolay olduğundan bu bluzları da kombinlemekte sıkıntı yaşamayacaksınız.

denim bluz
denim bluz

Viktoryen Stili Bluzlarla İddialı Şıklık

Viktoryen stilinde dizayn edilmiş olan bluzların da şıklığınızı bir hayli taçlandıracağını şimdiden bilmeniz gerekiyor. Feminen bir duruş sergilese de her stile uyarlanabilen viktoryen stili bluzlar aynı zamanda romantik bir kombin yapmak isteyenlerin de imdadına yetişecek. Kadınlar için iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan bluz modelleri moda dünyasında kendine çok daha geniş bir yer açmaya hazırlanıyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer