Yazın Gözdesi Kot Şortlar

Yaz aylarında bayanların ilk tercihleri arasında yer alan kot şort modelleri yazın sıcak yüzünü göstermesi ile yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamış olup, aynı zaman da bu yıla da damga vuran şort modelleri de sizler için vitrinlerde yerlerini almaya başlamıştır. Peki, yazın gözdesi olan kot şort modellerin de yer alan yenilikleri incelemek ister misiniz? Bu yıl şort modellerinde oldukça yenilikler meydana gelmiş olup, bu yenilikler özellikle vücutları uygun olan bayanlar için ideal görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Çeşitli renkleri ve modelleri ile sizlere harika kombinler yapmanız için davetiye çıkaracaktır. Peki, bu kot şort modellerinde ki yenilikler neler gelin birlikte inceleyelim.

Yırtık Kot Şort Modelleri

Bu yılın en çok tercih edilecek olan modelleri arasında ilk sırada yer alan yırtık kot şort modellerinde sizlere harika modeller eşlik edecek. Yırtık kot pantolondan sonra birde yırtık kot şort modelleri harika kombinler için sizler için vitrinler de yer alacak. Aynı zaman da salaş ve spor şık kombinleriniz de sizlere harika bir parça olacaktır. Yırtık kot şort modellerin de bu yıl renkler ve çeşitler de oldukça fazla olacak. Açık renklerden koyu renklere kadar çeşit bulunurken en çok tercih edileni ise açık mavi kot şortlar olacaktır. Tabi ki bunun dışında renkli kot şortlarında konuşulacağı söylenmektedir.

Desenli Kot Şort Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda düz kot şortlar raflarda yerlerini alırken bu yıl yırtık kot şort modellerinden sonra desenli kot şort modelleri de sizler için ideal kombin parçalarından olacaktır. Aynı zaman da bu kot şort modellerinde daha çok koyu renk yani koyu mavi renkler zirvede yer alırken, açık renkler ise ikinci sırada olacaktır. Ayrıca mini olan bu modeller fizik konusunda iddialı olan kişilerin harika görünmesini de sağlayacaktır. Desenli kot şort modellerin de çiçek desenleri, zımba desenleri gibi çeşitler yer alırken bunları tercih etmek tamamen size aittir. Aynı zaman da bu modeller de yüksek bel olarak kot şort modelleri vitrinleri dolduracaktır. Bildiğiniz gibi kot modellerinde bu yıl yüksek bel trendler arasında yer almaktadır.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer