Vücut Tipinize Uygun Mükemmel Jean Hangisi?

Jean modellerinin tamamı gözünüze muhteşem görünebilir. Ancak seçtiğiniz tasarımın vücut tipinize uygun olması gerekir. Şayet kendi vücudunuza en uygun jean modelini bulursanız, rengi ya da modeli ne olursa olsun üzerinize mükemmel duracağından hiç endişeniz olmasın. Peki, hangi vücut tipi hangi jean modellerine yönelmeli? İşte yanıt!

Kum Saati Vücut Tipi

Eğer vücudunuz kum saati görünümündeyse yani beliniz inceyse bu durumda dikkati belinize çekmelisiniz. Bunu yapacak olan jean de yüksek bel kesime sahip olanlardır. Üzerinize belinizi kapatmayan bir kıyafet giyerek zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Dar Kalçalı Vücut Tipi

Pek çok kadın kalçasının darlığından yakınır. Bu yüzden jean giymek istemez. Oysa boyfriend jean ile kalçanızın darlığını gizleyebilirsiniz. Paçalarını kıvırarak kullanmanız dikkati bacaklarınıza çekecektir. Bu sayede jean giymenin konforunu ve rahatlığını siz de doyasıya yaşamış olacaksınız. Üstelik bu sezon boyfriend jean modelleri bir hayli popüler!

Dolgun Vücut Tipi

Hafif fazlalıklarınız olabilir. Bu durumda vücudunuzun dolgunluğunu gizlemek için dikkati kıvrımlarınıza çekmeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan ise İspanyol paça pantolonlar olacak. Dizden itibaren bollaşmaya başlayan diğer jean modelleri ile de mükemmel görünebilirsiniz. Bu kesimler kalçanızın genişliğini kamufle etmekte en başarılı jean kesimi oluyor.

Minyon Vücut Tipi

Kısa boylu ve minyon tipliyseniz boru paça jean modelleri sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Paçalarını kıvırabilir ya da düz kullanabilirsiniz. Boru paça jean modellerinde olabildiğince açık renkleri tercih etmeye özen gösterin.

Armut Vücut Tipi

Eğer vücudunuz armut tipiye imdadınıza yetişerek mükemmel görünmenizi sağlayacak olan bol paça jean modelleridir. Omuzlarınızın genişliğini ya da kalçanızı kamufle edilebilen bol paça pantolonlar olduğunuzdan daha zayıf görünmenizi de sağlar. Yalnız olabildiğince koyu renklere öncelik vermenizde fayda olacak.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer