Vücut Tipine Göre Kot Şort Önerileri

Birçoğumuzun hatta hepimizin gardıroplarında yer alan kot şortlar genelde plaj, deniz, kumsal gibi sıcağın bol olduğu yerlerde tercih edilirken günümüzde adeta sokak modasına da ayak uyduran bir parça haline gelmiştir. Her ne kadar hepimizde olan kot şortları alırken vücut tipimize göre mi aldık yoksa rast gele kot şort olsun nasıl olursa olsun diye mi aldık işte bunun hakkında paylaşıma dikkat çekmek istiyoruz.

Vücut tipine göre kot şort önerileri adı altında açmış olduğumuz başlıkta hangi vücut tipine uygun modellerin olduğuna değinmek istiyoruz.

Sıcak yaz aylarında özellikle bayanların tercihi olan kot şortlar iyi bir şekilde kombin edildiği zaman oldukça şık bir görünüm elde edilmektedir.

Elma Tipi Vücut İçin Daha Kısa Şortlar

Bacak ve basen kısımları belinizden daha inceyse sizlere önerimiz bacaklarınızın boyunu tam olarak gösterecek model olan kısa şortları tercih etmelisiniz. Elma tipi vücut demek tam olarak basen ve bacak kısımlarının belden daha ince yapıya sahip olmasıdır. Her ne kadar kısa şort tercih ediyor olsanız da üst kısım için tercihiniz daha dökümlü durmasını sağlamalısınız.

Kot şortlar tercih ederken dar ya da bol durması sizin için neyi ifade ediyorsa o şekilde uygulamanız önemli konulardan birisidir.

Armut Tipi Vücuda Sahipseniz Buna Dikkat Edin

Armut tipi vücut demek kalça ve basen kısımlarının daha geniş olması demektir. Bazı kişilerde göbek kısımlarının da geniş olmasıyla tabir edilir. Bu gibi vücuda sahipseniz eğer şortun alt kısımlarındaki kesimin belirgin özelliğe sahip olması ve yüksek belli şort tercih etmeleri önerilmektedir. Vücut tipine göre kot şort önerileri için geniş çaplı araştırma yapmanıza gerek yoktur. Burada belirtilen iki önemli hususa dikkat etmeniz yeterlidir.

Uzun Boylu İnce Fiziğe Sahipseniz Özgürsünüz

Uzun boyluysanız eğer bacak boyunuzda bir hayli uzun olacaktır. Zayıf olmanızın yanı sıra istediğiniz gibi modeli tercih ederek kendinize yakıştırabilirsiniz. Sizler için önerimiz ise Bermuda kot şort modelleri ile ilgilenmenizden yanadır. Diz kapaklarından bir alt kademe aşağıda paçaları olan bu model sizin için harikalar yaratabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer