Vücut Tipine Göre Kot Pantolon Seçimi Nasıl Olmalı?

Modaya karşı ilginiz varsa eğer en moda kot pantolonlar konusunda da oldukça etkiliyim diyenlerden olabilirsiniz. Ancak kendinize yakışanı ya da vücut tipine göre kot pantolon seçimi ile ilgili olarak kendinize yakışanı bulabiliyorsanız sizin için en doğru seçim olmaktadır. Çünkü modayı ne kadar takip ederseniz edin vücut tipinize uygun olmayan modayı takip etmeniz sizin için dezavantaj olacaktır. En iyi modanın size yakışanı giymek olduğunun altını çizmek isteriz.

Etrafımızdaki insanlara baktığımız zaman erkek ya da bayan fark etmeksizin kiminin aşırı kilosu, kiminin balık etli olması, kiminin de zayıf yapıda olduğunu görmekteyiz. Sizin vücut tipiniz tam olarak nasıldır bunu en iyi siz bilmektesiniz. Etrafınızdaki insanların söylemlerine aldırış etmeden kendinize yakışanı bulmak demek vücut tipinizi iyi analiz etmiş olmanızdır.

Kot pantolonlar dünya genelinde insanları en çok tercih ettiği, kombin ettiği giysilerden birisidir. Bu kadar basit bir şekilde kot pantolonlara ulaşıyor olmamız aslında iyi bir şey iken doğru seçimi yapmak ise oldukça zordur. Şimdi dilerseniz vücut tipine göre kot pantolon nasıl seçilir hep beraber inceleyelim.

Geniş Kalçalı Kişiler Skinny Model Tercih Edebilir

Kalçalarınız oldukça genişse ve pantolon seçme konusunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini tam olarak bilemiyorsanız sizlere önerimiz kalçayı oval bir şekilde saran model, paçalara doğru genişleyen pantolonlar tercih edebilirsiniz. Pantolonun kesimi kalçalarınızı gizleyecek gibi olsa da arka ceplerinin küçük olması kalçanızı da bir o kadar ön plana çıkaracaktır.

Pantolon Seçerken Göbeğinizi Gizleyebilirsiniz

Dar giyimi seviyorsanız ve göbeğiniz buna izin vermiyor sırıtıyorsa sizlere önerimiz bootcup model Jean pantolonlar olacaktır. Kalın kumaşı sayesinde göbeğinizi sımsıkı saracak ve kötü görünümü ortadan kaldıracaktır. Vücut tipine göre kot pantolon tercihi ile her ne kadar ilgileniyor olsanız da göbeğinizi gizlemek için bol kesimli üst de sizin için avantaj olacaktır.

Kısa Boylular İçin Jean Seçimi

Öncelikle enine çizgili pantolonlardan uzak durmalısınız. Taşlaması enine değil boyuna veya dikine şekilde olanlar tercihiniz olmalıdır. Kendinize göre aldınız ancak boydan biraz da olsa uzun olması neticesinde paçaları kıvırma veya katlama gibi eylemlerden uzak durmalısınız.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer