Vintage Görünümlü Kot Ceket Modelleri

Kot ceketler her dönemin vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Özellikle Vintage kot ceket modelleri ile oldukça hoş görünümlere imza atabilirsiniz. Giderek eskiye dönüş yapan moda sektörünün en gözde parçaları bu yıl Vintage görünümlü kot ceket modelleri olacak. Bu ceketler ile oluşturacağınız kombinler oldukça konforlu ve spor olmalıdır. Vintage kot ceket modelleri daha oversıze görünümlü olduklarından dolayı spor kombinler ile oldukça hoş bir görünüm oluşturacaktır. Özellikle beyaz basic tişörtler ile jean kombilerinizin vazgeçilmez parçası Vintage kot ceketler olacaktır.  Daha eski ve kullanılmış bir görünüme sahip olan bu ceket modelleri daha çok sokak stiline uygun olup, kolaylıkla kombin yapabileceğiniz bir parçadır.

Oversıze Kot Ceketler

Vintage kot ceket modelleri oversıze görünümlü olduklarından dolayı sizleri daha cool ve rahat bir görünüme sokacaktır. Bol gömlekler ve bol tişörtler ile bu kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle denime denim kombinler oluşturarak Vintage kot ceketlerinizi değerlendirebilirsiniz. Sadece cool görünümler değil kot ceket modelleri ile şık görünümler de oluşturabilirsiniz. Bunun için Vintage görünümlü kot ceket modelleri ve Jeanlarınızın altına Stiletto kullanarak oldukça şık ve günlük kombinler oluşturabilirsiniz. Bu kombinlerinizi kış aylarında yüksek topuklu bot modelleri ile de tamamlayabilirsiniz.

Denime Denim Kombinleri

Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan denime denim kombinleriniz ile de oldukça şık görünümlere imza atabilirsiniz. Vintage görünümlü kot ceketli modelleri içine kot gömlek giyerek altınıza da kot pantolon giyerek tamamen kot bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu kombinleriniz ile de oldukça şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Maksi etekleriniz ile de Vintage kombinler yaparak oldukça güzel ve çekici bir görünümü oluşturabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kadife uzun etekler üzerine Vintage kot ceket modellerini giydiğinizde, bu kombini uzun çizmelerle tamamladığınızda oldukça hoş bir görünüme ulaşabilirsiniz. Vintage kot ceket modelleri ile dolabınızdaki her kıyafetinizi kombin edebilirsiniz, bu ceket modellerini her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikkat çekici ve oldukça hoş bir görünümü olan Vintage kot ceketler ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Tarzınızdan ödün vermeden bir ceket ile pek çok farklı kombine imza atacaksınız. Vintage kot ceket modellerinden özellikle kürklü modelleri de tercih ederek kış aylarında da kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer