Uzun Hırka Giyme Rehberi

Havaların serinlemesiyle birlikte dolapların arkasında sezon boyunca bekleyen hırkalar yeniden kombinleri süslemeye başladı. Özellikle uzun hırkalar her daim cool ve trend bir duruş sergilemesiyle kadınların öncelikli seçimi oluyor. Peki, uzun hırkalar nasıl kombinlenir? Tek bir uzun hırkayla kaç kombin yapılabilir? Size rehberlik edecek önerilerimiz olacak.

Maksi Elbiselerle Salaş Bir Tarz

Sokak stiline uygun ve hafif salaş bir görünüm sunan bir kombini denemek isterseniz maksi boy elbiseleriniz ile uzun hırkalarınızı bir arada kullanın. Hollywood ünlülerinin sıklıkla kullandığı bu kombin hem sonbahar hem de kış mevsiminde tercih edilebilir. Hırkanız desensiz, yalın bir görünüme sahipse desenli elbiselerinizi tercih edin.

stone hırka
stone hırka

Çizmeler ve Hırkaların Muhteşem Uyumu

Uzun hırkalar çizme modelleri ile bambaşka bir stile dönüşüyor. Özellikle diz altı ya da diz üstü çizmelerinizi uzun hırka modelleri ile kombinlemeye özen gösterin. Hava koşullarına göre içinize tişört ya da gömlek giyebilirsiniz. Alt parça olarak da önerimiz şort veya mini etek giymeniz olacak. Dinamik bir görünüm sergilemenizi sağlayacak bu kombin günlük hayat gibi iş hayatı için de uygun.

Kışlık Taytlar ve Uzun Hırkalar

Yaz boyunca kullanılan taytların esnekliği, konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Peki, kış mevsiminde de taytların konforundan faydalanmaya ne dersiniz? O halde uzun hırkalarınızı taytlarla buluşturmaya başlayabilirsiniz. Taytlar bot modelleri ile daha etkileyici bir görünüm kazanıyor. Dolayısıyla kombin için bot modellerine öncelik vermenizde fayda var.

mavi hırka
mavi hırka
Uzun Hırkalarınız Sarkmasın!

Bu arada kısa bir hatırlatma yapalım. Uzun hırkaların sarkmasını önlemek için askıya asarak değil, katlayıp rafa yerleştirerek muhafaza edin. Yıkarken düğme ya da fermuarını kapatın ve ters çevirerek çamaşır makinesine atın. Son olarak çamaşır makinesinin “elde yıkama” programını tercih edin. Böylece hırkalarınızı bir sonraki yıl da giyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer