Ünlüler Hangi Jean Kombinlerini Tercih Ediyor?

Ünlülerin günlük hayattaki kombinlerine baktığımızda sıklıkla jean pantolon tercih ettiklerini görüyoruz. Hem rahat hem de şık bir görünümü olan jeanler ile sizlerde ünlüler kadar hoş ve çekici kombinlere imza atabilirsiniz. Peki, ünlüler hangi jean kombinlerini tercih ediyor? Ünlüler genellikle günlük kombinlerinde daha spor tarzda giyinmeyi tercih ediyorlar. Özellikle basit ve fresh bir görünüme elde etmek için ünlüler jean üzerine beyaz oversıze tişörtler giyerek renkli aksesuarlarla kombinlerini renklendirmeyi daha çok tercih ediyorlar. Bu kombinlerin tabiki tamamlayıcı parçası ise spor ayakkabılar oluyor. Özellikle jeanlerle beyaz spor ayakkabılar oldukça uyumlu bir görünüm çiziyor.

Deri Ceketler İle Jean Kombinleri

Deri ceketler daha asi bir görünüm oluşturmak için ünlülerin sık sık günlük hayatlarında tercih ettikleri kombin tamamlayıcı parçalardan biridir. Deri ceketler ile siyah jeanler sizlerin görünümünü tamamlayacaktır. Asi bir görünüm ile sokak modasına ayak uydurmak isteyen kişiler için bu kombin oldukça idealdir. Özellikle yırtık ve eskitilmiş siyah jean modelleri ile daha da dikkat çekici bir görünüme imza atabilirsiniz. Ünlüler hangi jean kombinlerini tercih ediyor? Denildiğinde genellikle tarzlarına göre bu deri ceket jean kombinlerini ünlüler çok fazla tercih etmektedirler. Bu asi kombinlerin bir diğer tamamlayıcı parçası ise deri zımbalı botlardır. Bu botlar ile de tamamen simsiyah bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle sizin renginiz siyah ise bu kombini günlük hayatınızda mutlaka uygulamalısınız.

Ünlülerin Şık Kombinleri İle Jean

Günlük hayatında daha şık görünmek isteyen ünlülerin tercih ettiği jean kombinleri ise genellikle gömlekli kombinlerdir. Özellikle dik yakalı beyaz gömlek altına jean ve Stiletto kombinlerini çok sık görüyoruz. Bu kombinleri daha da renklendirmek isteyenler için neon renkli stilettoları tercih edebilirler. Ünlüler hangi jean kombinlerini tercih ediyor? Denildiğine oversıze kazaklar altına giyilen jean pantolonlarda oldukça fazla ünlülerin tercihi özellikle bu kombinlerin tamamlayıcısı olan kaşe montlar ile oldukça şık bir görünüme imza atabilirsiniz. Bu kombininizi topuklu botlarla tamamlayarak bütünlük sağlayabilirsiniz. Özellikle kadınların vazgeçilmez rengi olan kırmızıyı kombinlerinizde kullanarak daha çekici bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kırmızı kaşe montlar ya da kırmızı kazaklar ile jeanlerin uyumu müthiş olacaktır, sizlerde bu uyum içerisinde parlayan bir yıldız olacaksınız.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer