Trikolarla Şık Görünmenin 6 Sırrı

Soğuk kış günlerini üşümeden geçirmenin en kolay yolu trikolar oluyor. Pek çok kadın triko giydiğinde kendini şık hissetmiyor. Oysa kazaklar ve hırkalarla da birbirinden şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Konforu şıklıkla buluşturan trikolar ile sezonun en şık kombinlerine de imza atabilirsiniz. Trikolarla şık görünmenin yollarını aktarıyoruz.

  • Salaş Kazakla Cool Stil

Salaş tarzda bir triko ile skinny kesim jean bir araya geldiğinde kendiliğinden cool bir hava yaratıyor. Bu cool stilden siz de faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece vücut tipinize uygun olan bir jean modelini seçmeniz ve beraberinde de yeni sezon salaş trikolardan biriyle kombin yapmanız olacak.

  • Trikolarla Bohem Şıklık

Rahatlık ve özgürlük anlamına gelen bohem stil de aslında triko kullanımına son derece uygun. Bohem bir hava yaratmak için vücuda tam oturmayan bir triko modelini seçmeniz yeterli olacak. Hatta boğazlı bir triko bile deneyebilirsiniz. Altınıza ise uzun bir etek ya da boyfriend bir kot pantolon giymeniz yeterli!

  • Kısa Botlar ve Trikolar

Eğer mutlaka bir stili yansıtmak istemiyorsanız kısa botlar ile trikoları buluşturmayı deneyebilirsiniz. Ancak trikonun ve botun ön planda olduğu bir kombin yapmanız gerekecek. Bunun için altına giydiğiniz pantolon vücudu sarmalı ve üzerinde desen ya da süsleme olmamalı…

  • Kolyelerle Taçlanan Trikolar

Triko kazaklarınız ile doğru aksesuarları buluşturduğunuzda da şıklıkta ön plana çıkabilirsiniz. Özellikle uzun kolye modelleri triko kazaklar ile harika bir uyum yakalayabiliyor. Siz de bu uyumu kendi kombinlerinizle buluşturun.

  • Mini Etekler ve Trikolar

Triko kazakları hiç mini etekleriniz ile kombinlemeyi denediniz mi? Hayal ettiğinizde dahi şıklık beklentisini tamamen karşıladığını fark edebilirsiniz. Özellikle kot etekleriniz ile renkli bir trikoyu kombinlemeyi deneyin.

  • Etnik Stilde Şıklık

Yeni sezon triko modellerinde işlemeler de kullanılıyor. Siz de işleme detayı ile dikkat çeken bir triko modelini seçerek otantik bir şıklık yakalayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer