Trikolarda Yeni Trendler

0

Kış aylarının en sıcak ve en konforlu parçası kuşkusuz trikolardır. Hem konforlu bir kullanım sunan hem de “üşür müyüm” endişesi duymadan giyip çıkabileceğiniz trikoların yeni trendlere uyum sağlamış hallerine bayılacaksınız. Artık kazak dendiğinde akla sadece birkaç farklı model gelmiyor. Trendlere uygun trikolara kısaca göz atalım.

Yandan Yırtmaçlı Trikolar

Etek bölümünde lastik olan ve içe katlayarak kullanılan trikolara güçlü bir rakip geldi. O da yandan yırtmaçlı ve etek ucu lastiksiz yani düz olan modeller… Her türlü kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebilen bu tasarımlar kazakların oldukça düzgün ve şık bir görünüm almasını sağlıyor. Gayet rahat olduklarını belirtmeye gerek yok.

Asimetrik Kesimle Buluşan Trikolar

Modaya ve trendlere gönderme yapan trikolar arasında asimetrik kesimi ile ön plana çıkan modeller de yer alıyor. Bir yanı uzun, diğer yanı kısa bir etek ucu ya da önü kısa arkası uzun etek ucu gibi çeşitli görünümler alabilen asimetrik kesimli kazaklar şıklıkları kadar modern görünümleriyle de kadınlardan tam not almayı başarıyor.

İşlemeli Triko Dönemi

Yaz boyunca fırtına gibi esen işleme trendi kış aylarında da popülerliğini koruyor. Haliyle trikolar da işleme desenleriyle buluştu. Özellikle kollarda kullanılan işlemelerle otantik bir görünüm alan trikolar modern imajınızı güçlendirmeniz için harika bir seçenek olabilir. Bu tasarımları işlemeli kot pantolonlarınız ile buluşturmayı mutlaka denemelisiniz.

Enine Çizgili Trikolar

Çizgiler bu sezon kıyafetlerde bol miktarda kullanılıyor. Bu trende uyum sağlayan trikolarda ise enine renkli çizgiler dikkat çekiyor. İki ya da üç farklı rengin bir arada kullanıldığı bu tasarımlar kombin yaparken renk uyumu yakalamanızı da kolaylaştıracak. Bu sayede daha hızlı ve daha keyifli kombinler yapabilir, şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.