Triko Kazaklara Uygun Aksesuarlar

Sonbaharın ve kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kazak modelleri en şık kombinlerinizi dahi taçlandırabilir. Jean modellerinden kumaş pantolonlara ve eteklere kadar her türlü kıyafet ile bir arada kullanabileceğiniz triko kazakların doğru aksesuarlar ile kombinlenmesi ise şart! Yaz boyunca dilediğiniz aksesuarı kullanmış olabilirsiniz. Ancak yeni sezonda trikonun yumuşak dokusuna ve atmosferine uygun olan aksesuarları seçmenize fayda var.

Kazaklar Hangi Aksesuarlar ile Kullanılır?

Kazak modellerine en uygun olan aksesuarlar hafif büyük duran modellerdir. Örneğin çok zarif ve çok ince zinciri olan bir kolye triko kazak üzerinde çok belirgin bir duruş sergileyemez. Bu nedenle seçiminizi daha uzun kolyelerden yana yapmalısınız. Uzun kolyeler kazak tasarımlarının şıklığını da ikiye katlıyor.

Aynı kuralın küpe modellerinde de geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Elbette stilinizin dışına çıkmanız gerektiğini belirtmiyoruz. Ancak stilinize uygun olan ve sallantılı küpelerin triko kazak ve hırkalar ile çok daha fazla uyum sağlayabildiğini de bilmenize fayda olacak. Sonbahar/kış sezonunda aksesuar kullanmaktan sakın çekinmeyin. Bu sezonda uzun süredir atıl durumda bekleyen ve hafif kaba duran aksesuar ve takılarınızı dahi kullanmalısınız.

Fular ve Bandana ile Trikolar

Fularla ve bandanalar da sezon boyunca kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor. Bandanaları saçınıza ya da bileğinize takabilirsiniz. Fularlar ise triko kazaklarla renk uyumu yakalamanız durumunda muhteşem bir görünüm sergileyecektir. Üstelik serin günlerde boyun bölgesini korumak ve ısıtmak için de fulardan daha harika bir alternatif bulamazsınız.

Kısa olan trikolarınız ile birlikte kullanabileceğiniz bir diğer aksesuar da bel zincirleri oluyor. Beli gösteren kısa trikoların altından takacağınız bel zincirleri zarafetinize vurgu yaparken feminen görünümünüzü de taçlandıracaktır. Özellikle sosyal hayatınızda mutlaka bel zincirleri ile kazakları bir arada kullanmayı deneyin! Tarzınızla fark yaratmış olacaksınız.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer