Triko Dönemi Başladı!

Bu kışın trendi belli oldu; trikolar! Triko kazaklar, triko hırkalar hatta triko elbiseler sezon boyunca gardırobunuzun yıldızı olacak. Her biri hem şıklığı hem de yumuşacık dokusuyla kadınların vazgeçilmezlerinden biri haline gelebilecek trikolar, şıklık yarışında sizi bir adım ileriye taşıyabilecek kadar iddialı! Yeni sezon triko modellerine göz attığınızda zarafetin şıklıkla nasıl buluştuğuna siz de tanıklık edebilirsiniz.

Klasik Giyim Stiline Uygun Trikolar

Üşümeden sonbahar ve kış sezonunu tamamlamanızı sağlayacak triko kazak ve hırkaların sadece spor giyim stiline ya da sokak modasına uygun olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu tasarımlar klasik giyim stili ile de muhteşem bir uyum yakalayabiliyor. Üstelik zahmetsiz şıklık arayanlar sadece doğru parçaları bir araya getirerek bu beklentisini trikolar sayesinde kolaylıkla karşılayabilir.

mavi triko
mavi triko

Trikoları Klasik Giyim Stiline Uyarlama

Örgü desen bu sene triko kazak ve hırkalarda sıklıkla kullanılıyor. Kazak dendiğinde ilk akla gelen ve artık her sezonda kış temasını en net şekilde yansıtan örgü desenler vücudu olduğundan daha fit gösterme özelliğine sahip. Bu kazakları kalem etekler ya da kumaş pantolonlar ile kolayca kombinleyebilir ve bu sayede klasik giyim stilini yansıtabilirsiniz. Gömlek üzerine giyeceğiniz yumuşacık triko hırkalar da klasik giyim stili ve paralel stillerle kullanılabilecek tasarımlar arasında yer alıyor.

Trikoları Spor Giyim Stiline Uyarlama

Bu kazak modellerini spor giyim stili ve paralel stillere uyarlamanız da son derece kolay! Spor giyim dendiğinde ilk akla gelen jean modelleri triko kazak ve hırkalarla zaten anında bütünleşiyor. Altına spor bir bot ya da çizme giyerek şıklık yarışında bir adım öne geçebilirsiniz. Kazak modelleri farklı kalınlıklarda olabiliyor. Triko sezonunu açmak için en soğuk kış günlerini beklemeyin. Sonbaharda giyebileceğiniz daha ince yapıda olan modelleri seçebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer