Stiletto ile Jean Kombinleri

Stiletto ile Jean Kombinleri

Son zamanların en çok tercih edilen yüksek ökçeli ayakkabısı olan Stiletto, bayanların daha şık ve çekici gözükmesini sağlıyor. Ne kadar rahatsız bir ayakkabı olsa da kadınlar kolay kolay bu ayakkabı modelinden vazgeçebilecek gibi görünmüyorlar. Stiletto her mevsim bayanların ayağında gördüğüm bir ayakkabı modeli. Özellikle sokak modasında kendini daha çok belli eden ve asi ama çekici bir görünüm kazandıran Stiletto ile şık kombinlere de imza atabilirsiniz. Stiletto ile Jean kombinleri, için en çok tercih edilen yardımcı parça denim pantolonlardır. Özellikle boyfriend kot pantolonlar ile stilettolar oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bu boyfriend pantolonlarınızın üzerine beyaz bol bir gömlek giyerek kolaylıkla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Jean Kalem Etek İle Stiletto

Kalem etek ciddi bir görünüm kazanmak isteyen kişilerin tercihi olup, Stiletto ile birleştiğinde sizleri daha da şık bir görünüme ulaştırıyor. Kalem etek üzerine şık bir kaşe mont aldığınızda bu görünümünüz tamamlanmış olacaktır. Bu kombini hem günlük hayatınızda şık bir görünüm oluşturmak için tercih edebilirsiniz hem de iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Stiletto ile Jean kombinleri denildiğinde bu kombin ilk akla gelen olsa da her zaman kurtarıcıdır ve gittiğiniz her yerde gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacaktır.

Blazer Ceket İle Stiletto Şıklığı

Blazer ceket modelleri Stiletto ile oldukça şık bir uyum içerisinde olup, sizlerin hem günlük hayatınızda hem de şık davet gecelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombindir. Daha spor bir görünüm oluşturmak istiyor iseniz Blazer ceket içerişinize salaş beyaz bir tişört giyerek parla, neon renkli bir Stiletto ile sokak sitilini yakalayabilirsiniz. Stiletto ile jean kombinleri için canlı renkleri tercih eden bayanlar bu kombini tercih edebilirler. Daha şık bir görünüm oluşturmak isteyen bayanlar ise Blazer ceket içerisine daha şık görünümlü bir gömlek tercih ederek, ceketin rengini daha dikkat çekici tutabilirsiniz. Bu kombin ile rahatlıkla iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Özel davet gecelerine de bu şekilde katılarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Stiletto giyime göre sporlaşabilir ya da klasikleşebilen ayakkabı çeşididir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer