Stil Sahibi Kadınların Ortak Özellikleri

Bazı kadınlar çok fit bir vücuda sahip olmasalar da, en pahalı kıyafetleri tercih etmeseler de şıklıklarıyla görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. İşte o kadınlar “stil sahibi” olan kadınlardır. Peki, her daim şık olmayı başaran ve klasikleşmiş kombinleri asla uygulamayan bu kadınların ortak özellikleri neler, hiç merak ettiniz mi?

2017 skinny jean örneği
2017 skinny jean örneği

Kombinleri Bir Önceki Günden Hazırdır!

Kadınlar genellikle ne giyeceklerine sabah uyandıklarında karar verirler. Ancak stil sahibi kadınların kombinleri bir önceki günden hazırdır. Onlar asla gelişigüzel kıyafet seçimi yapmadıkları gibi, ne giyeceklerine de asla son anda karar vermezler. Bir önceki günden, ertesi gün ne giyecekleri ve bu kombin ile hangi aksesuarları kullanacakları hatta altına giyecekleri ayakkabıyı dahi hazırlarlar.

Güne Başlamak İçin Mutlaka Zaman Yaratırlar!

Stil sahibi kadınların bir diğer özelliği de hazırlanmak ve güne başlamak için mutlaka kendilerine zaman ayırıyor olmalarıdır. Ne işe yetişme telaşı ne de çocukları okula gönderme stresi, onların kendilerine hazırlanmak için zaman ayırmalarına engel olamaz. Gerekirse 1 saat erken uyanmayı ve daha az uyumayı dahi göze alırlar. Ne olursa olsun dışarıya şık bir kıyafetle çıkarlar.

yamalı skinny jean

Her Kıyafete Uygun İç Çamaşırlarını Ezbere Bilirler

Bu denli şık görünmelerinin bir diğer nedeni de iç çamaşırı seçimi noktasında profesyonel olmalarıdır. Hangi kıyafetin altına hangi iç çamaşırının giyilmesi gerektiği onlardan sorulur. Çamaşırın terletmesi, sütyenin askısının görünmesi, kıyafetin altından çamaşırın belli olması gibi sıkıntılar stil sahibi kadınların bir hayli yabancı olduğu hususlardır.

İlhamını Farklı Kadınlardan Alırlar

Bu kadınların kombin yapmak ya da stil oluşturmak noktasında yetenekli oldukları düşünülür. Oysa onların ilham kaynağı diğer kadınlardır. Tüm stil sahibi kadınların yakından takip ettiği moda ikonları vardır. Bu moda ikonu isimlerin kombinlerini asla birebir taklit etmezler. Sadece onlardan ilham alırlar.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer