Stil Sahibi Görünmenin Kuralları

Modayı çok yakından takip ediyor olabilirsiniz. En seçkin parçaları kombinlerinde ilk kullanan kişi de siz olabilirsiniz. Ancak stil sahibi bir imaj çizmeniz için bunlar yeterli değil. Gördüğünüzde hayranlıkla baktığınız ve sıra dışı parçaları dahi son derece başarılı bir şekilde kullanan o kadınlardan biri de siz olabilirsiniz. Stil sahibi olmanın altın kurallarını bilmeniz ve uygulamanız yeterli olacak.

Yaşınıza Uygun Giyinin!

Tarz sahibi olmanız her parçayı mutlaka kombinlerinizde kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Önceliğiniz, yaşınıza uygun giyinmek olmalıdır. 20’li yaşlarda bir kadının 40 yaş üzerinde gibi giyinmesi maalesef stil sahibi olmasını engeller. Bu nedenle her yaşta, yaşınıza uygun parçaları seçmelisiniz.

Siyahın Etkisinden Faydalanın!

Kombinlerinizde siyah renge sıklıkla yer verin. Çünkü siyah sofistike bir havası olan en özel renktir. Her dönem moda olur ve her parçanın bu rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yüzden gardırobunuzda siyah renk ağırlıkta olmalıdır. Bu renge yatırım yapmak son derece doğru olacak.

denim uzun siyah
denim uzun siyah

Ayrıntıları Önemseyin!

Kombinleriniz ile sıra dışı bir tarz yaratmanız gerekmiyor. Ancak mutlaka kombinlerinize kendinizden bir şeyler katmanız gerekiyor. Örneğin gömleğinizi farklı bir şekilde giymeyi deneyebilirsiniz. Ayrıntıların etkisini hafife almayın ve cesur olun. Bu sayede stil sahibi olabilirsiniz.

Tarzınızın Devamını Getirin!

Zamanla bir tarz yaratmış olduğunuzu kendiniz de fark edeceksiniz. Ancak sürekli stil değiştirmeyin. Bir tarz yaratın ve bu tarzın da devamını getirin. Klasik tarzdan spor stile geçmeniz, bir süre sonra maskülen stili denemeniz maalesef stil sahibi olmanın kurallarına aykırı… Bir tarzınız olmalı ve seçtiğiniz parçaların da bu tarzı desteklemesi gerekir.

Her Daim Bakımlı Olun!

Stiliniz ne olursa olsun saçınızla makyajınızla her daim bakımlı görünmelisiniz. Evde eşofman ile otururken dahi bakımlı görünen bir kadın imajı çizmelisiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer