Sonbahar/Kış Sezonunda Sahip Olmanız Gereken Ceket Modelleri

Havanın soğumasıyla birlikte artık ceketlerle boy göstermeye hazırlanmanız lazım. Sonbahar/kış sezonunda mutlaka sahip olmanız gereken ceketleri belirledik. Trendler kapsamında şık kombinler hazırlarken kullanabileceğiniz ceket modelleri arasında önceliğiniz kot ceketler olacak.

Kot Ceket

Kot kullanımının konforunu doyasıya yaşayabileceğiniz kot ceketler bu sezonda en çok kullandığınız parçalardan biri olacak. Özellikle havanın ne sıcak ne de soğuk olduğu, ne giyeceğinize bir türlü karar vermediğiniz zamanlarda imdadınıza ceketler yetişecek. Hafif ve kullanışlı olan kot ceketler bu yıl işlemeler ve nakışlarla süslendiğinden daha dinamik bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olacak.

denim kuş gözü ceket

Bomber Ceket

Özellikle desenli kumaşları ve süslemeleri ile dikkat çeken bomber ceketler sonbahar/kış sezonunda sizi yalnız bırakmayacak. Bu ceketler hem klasik giyim tarzına hem de spor giyim stiline uyarlanabildiğinden stiliniz ne olursa olsun derhal bomber ceket temin etmeye bakın! İş kıyafetlerinizin üzerine de giyebileceğiniz bu tasarımlarla birbirinden şık kombinler hazırlayabilirsiniz.

Blazer Ceket

Her ne kadar blazer ceket dendiğinde ilk olarak akla resmi bir giyim tarzı gelse de aslında bu ceketler günlük hayat kombinlerinde sıklıkla kullanılıyor. Sadece kot pantolon üzerine bir ceket giyerek şıklığı yakalamak isteyenlerin de imdadına yetişiyor. Elbette bu kadar popüler olan ve her kadının dolabında bulunan blazer ceketsiz bir sonbahar/kış sezonu düşünmek olanaksız. İçinize bir tişört, altınıza bir kot ve üzerinize de blazer ceket giyerek zahmetsiz şıklığın keyfini sürmeye hazır olun.

uzun siyah ceket
uzun siyah ceket
Alternatif Arayanlara Öneriler

Eğer bu üç ceket modeline de sıcak bakmıyorsanız, sezon içerisinde üşümemek için alternatiflere yönelebilirsiniz. Kot cekete alternatif olarak kalın bir kot gömlek tercihinde bulunabilir ve gömleği ceket gibi kullanabilirsiniz. Blazer ya da bomber cekete sıcak bakmayanlar da seçimini kumaş oversized ceketlerden yana kullanabilir. Oversized modasının halen devam ettiğini unutmayın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer