Sonbahar/Kış Kazak Modası ve Trendler

Havaların soğumasıyla birlikte gözler kazaklara ve hırkalara çevrilmeye başladı. Mevsim boyunca sıklıkla kullanılacak olan kazaklar ve hırkalar bu sezon oldukça şık bir duruş kazanmanızı sağlayabilir. Çünkü sonbahar/kış kazak modasında trend modeller belli oldu. Yeni tasarımlar hem spor giyim stiline hem de klasik giyim stiline uyarlanabiliyor olmasıyla dikkat çekiyor.

Belde Biten Kısa Kazaklar

Yaz mevsiminde kullanılan kısa tişört modelleri yerini bu de fa kısa kazak tasarımlarına bıraktı. Eğer stil sahibi kadın imajınızı güçlendirmek isterseniz kombinlerinizde sıklıkla bu tasarımlara yer vermeye özen gösterin. Kısa kazak modellerinin ortak özelliği bisiklet yaka ya da yuvarlak yaka kesimine sahip olmasıyla birlikte etek bölümünün beli örtecek uzunlukta olması… Yani kısa tişörtler gibi beli ve göbeği açıkta bırakmıyor.

lacivert kazak
lacivert kazak

Cepli Hırkalar Sezona Damga Vuracak

Sonbahar/kış modasında ön plana çıkan tasarımlardan bir diğeri de cepli hırkalar oldu. El örgüsü görünümü sunan ve her iki yanında birer adet yama formunda cep bulunan bu hırkalar günlük hayatınızda şık ve modern bir imaj çizmenizi sağlayabilir. Genellikle önü açık şekilde kullanılmaz üzere hazırlanmış olan hırka modellerini spor giyim stiline uyarlayabileceğiniz gibi klasik giyim tarzına uygun bir formda da kullanabilirsiniz.

Balıkçı Yaka Kazaklar Geri Döndü

Uzun yıllar trend olmayı başarmış olan ve son birkaç yıldır gözden düşen balıkçı yaka kazak modelleri bu sezon yeniden kullanılmaya başlandı. Yeni sezonda balıkçı yaka kazak şıklığından uzun süre istifade edebilirsiniz. Uzun kolyelerle çok daha şık bir görünüm alabilen bu tasarımlarda canlı renkler sıklıkla kullanılıyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer