Sonbaharda Siyah Kot Giyme Rehberi

Siyah kot pantolonların vücudu olduğundan daha ince gösterme etkisini artık tüm kadınlar biliyor. Bu yüzden fit bir görünüm kazanmak isteyen kadınlar seçimini siyah jean modellerinden yana kullanıyor. Yaz boyunca sandaletler ya da topuklu ayakkabılarla kullanılan siyah kot pantolonları sonbaharda da giymeye devam edebilirsiniz. Üstelik sonbahara uygun kombinler, siyah kot pantolonların fit gösterme etkisini daha da güçlendiriyor.

Siyah Çizmelerle Bütünleşen Siyah Kotlar

Siyah çizmeler sonbaharda sıklıkla tercih edilen ayakkabı çeşitleri oluyor. Mutlaka her kadının dolabında bulunan siyah çizmelerinizi özlediğinizi biliyoruz. Yapmanız gereken sadece kot pantolonunuz ile aynı renkte olan çizmelerinizi bir arada kullanmanız olacak. Bacak boyunu daha uzun gösterme gibi yüz güldüren bir etkiye de sahip olan bu kombini günlük hayatınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

siyah baskılı pantolon
siyah baskılı pantolon

Uzun Kazaklar Ve Siyah Kot Şıklığı

Kalçayı örten uzun kazaklarla siyah kot pantolonların harika bir uyum yakaladığından da söz edebiliriz. Özellikle skinny kesim bir kot pantolona sahipseniz mutlaka uzun kazak veya uzun hırka modelleri ile farklı kombinler hazırlayın. Kış atmosferine en uygun parçalar arasında yer alan kazaklarınızı açık renkler ve desenli olanlar arasından seçin. Böylece zıt renklerin yarattığı dinamik duruşu elde edebilirsiniz.

Kot Gömlek Ve Siyah Kot Pantolon

Mavi renkte kot gömleklerin siyah kot pantolonlar ile daha fazla ön plana çıktığını biliyor musunuz? Eğer kot gömleklerinizi sadece mavi renkte jean modelleri ile kombinliyorsanız, siyah kot pantolon ile yakaladığı uyumu denemenizin vakti gelmiş demektir. Uzun kollu kot gömleklerinizin içerisinde siyah renkte bir body ya da tişört giyerek, gömleğin önünü açık bırakın. Daha cool ve daha spor bir stil elde etmiş olacaksınız.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer