Sokak Modasının Vazgeçilmez Jean Modelleri

Zamansızlık kavramını sonuna kadar zorlayan jean modelleri sokak modasını da eline geçirdi. Artık sokaklarda birkaç farklı tipte jean modelleri görmeyeceksiniz. Son 2 yıl içerisinde bir hayli hareketlenen kot tasarımları bu sezon bambaşka görünümlere büründü. Ancak sokak modası bildiğiniz gibi her trendi kabul etmez. Mevcut kot pantolon tasarımları arasından sadece birkaç sokak modasına uyum sağlayabildi. İşte o tasarımlar

jean kot
jean kot

Paçası Fermuarlı Kot Pantolonlar

Sokakları ele geçiren dizaynlar arasında en çok göze çarpandan başlayalım; paçası fermuarlı kot pantolonlar… Biraz aykırı, biraz maskülen ve biraz da cesur bir duruş sergileyen bu pantolonlar ile hangi tasarımı bir arada kullanırsanız kullanın, sokak modası sizden sorulacak! Çünkü paçası fermuarlı kot pantolonlar artık ünlülerin bile karşı koyamadığı bir trende dönüştü bile…

Kot Pantolonlar Çiçek Açtı

Üzerinde nakışlı çiçek desenlerinin bulunduğu kot pantolonlar da sokak modası tarafından hemen kabul gördü. Belki hayalinizde nakış ile kot kumaşı bir arada düşünemiyor olabilirsiniz. Keza sokak modasının da en sevdiği zaten bu değil mi? Hayalleri ve sınırları zorlayan parçalar her daim sokaklarda hayat bulmuyor mu? O halde siz de fazla direnmeyin ve sokak modasına gönderme yapma kararı aldıysanız dolabınıza şimdiden birkaç adet nakışlı kot pantolonu kazandırın. Üstelik bu tasarımların size sunduğu bir avantaj var; kış sezonu boyunca giyebileceksiniz.

jean pantolon
jean pantolon

Kot Pantolonlarda Galaksi Efekti

Üzerinde nokta şeklinde süslemelerin yer aldığı kot pantolonlar da sokak modasına birebir uyum sağlayan tasarımlar arasında yer alıyor. Kot pantolonlarda adeta bir galaksi etkisi yaratan bu modeller tüm dikkati pantolona çekiyor. Haliyle siz de pantolonun şıklığınızda ön plana çıkmasına izin vermelisiniz. Yani üzerine çok can alıcı bir parça giymeyin. Bırakın pantolondaki galaksi efekti şahlansın ve girdiğiniz her ortamda tüm bakışlar üzerinizde toplansın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer