Skinny Kesim Kot Pantolonu Kimler Tercih Etmeli?

yüksek bel skinny
0

Yıllar öncesini düşündüğünüzde aslında kot pantolon seçeneklerinin artık çok daha genişlediğini fark edebilirsiniz. Seçenekler arasında eklenen skinny kesimler, geniş paça pantolonlar, boru paçalar derken artık vücut tipinize en uygun olan kot pantolonları kolaylıkla bulmanız da mümkün olabiliyor. Fakat önemli olan hangi kesimlerin sizin vücut tipinize uygun olduğunu öğrenmenizdir.

skinny jean örneği

Oldukça dar bir kesime sahip olduğundan vücudu tamamen sarabilen skinny kesimler ise likra ile buluşarak kadınlar için gayet konforlu bir kullanım özelliğine dönüşebiliyor. Bu nedenle istisnasız herkesin dolabında mutlaka skinny kesim bir pantolon mevcut. Peki, skinny kesim kot pantolonlar kimler için uygun ve bu pantolonun özellikleri neler?

Skinny Kesim Kot Pantolonun Özellikleri

Skinny kesim jean modelleri hem düşük bel hem de yüksek bel seçeneğine sahip. Bu nedenle bacak boyu kısa olanlar da yüksek bel dar kesim kot pantolonları tercih edebilir. Bu jean modelleri vücut hatlarının daha belirgin olmasını isteyenler için de ideal bir seçim olabileceğinizi söyleyebiliriz. Likralı olanlar vücudu tam olarak toparlamıyor olsa da sıkı ve fit bir görünüm skinny kesim sayesinde elde edilebiliyor.

Basenleri Skinny Kesim Kot ile Gizlemenin Yolu

Kısa boylu olanlar ve minyon vücut yapısına sahip olanlar da topuklu ayakkabı ile birlikte giyerek skiny kesim pantolonlara yönelebilir. Eğer kaça ya da basen bölümünde fazlalıklarınız varsa bu durumda pantolonunuzu uzun tunikler ya da gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Aynı taktik üst bacak bölgesi kalın olanların daha ince görünmek için de uygulayabileceği yöntemler arasında yer alıyor.

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.