Skinny Jean Önerileri

Gün geçtikçe yeni terimlerle karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Son zamanların hatta son birkaç yılın en trend konularından birisi olan dar kesim kot pantolonlar adını skinny olarak tamamlamaktadır. Herhangi bir mağazaya gittiğinizde skinny model kot pantolonlara bakmak istiyorum demeniz durumunda sizinle ilgilenecek olan mağaza personeli sizi dar kot pantolon reyonuna götürecektir. Aynı zamanda skinny Jean önerileri adı altında internet üzerinden de modellere bakarak sipariş verebilmektesiniz.

Kendini daha şımarık, enerjik aynı zamanda fiziğine güvenen bayanlar için vazgeçilmez modeller arasındadır. Jean tercihinizi yaparken vücut tipinize göre tercih etmeniz sizlere vereceğimiz en güzel tavsiyelerden birisidir.

Kalçası geniş olan kişiler veya basen bölgesinde fazlalık olan kişilere skinny Jean önerisinde bulunmuyoruz. Daha çok düz kesim pantolon tercih etmeleri uygundur. Ancak narin, ince, zayıf ve bir o kadar bacak boyu ideal olan bayanlar skinny modellere göz atabilirler.

Skinny Jean Nasıl Kombin Edilir?

Her ne kadar paylaşım başlığımızın ismi skinny Jean önerileri olsa da aslında bu önerilerimiz kombine daha yatkın konulardan birisidir. Siz Jean önerisi yerine Jean kombin etme konusunda araştırma yaparsanız daha mantıklı çözümlerle karşılaşabilirsiniz.

Skinny Tercihinde Ayak Bilekleri Çok Önemli

Her ne kadar dar kesim bir kot pantolon aklınıza gelse de ayak bileklerinizin ince ve narin olması da bir o kadar önemlidir. Çünkü uzun bir paça beklemeyin. Skinny Jean modelleri ile karşılaştığınız zaman bu modelin ayak bileklerinde sonlanacağını düşünmenizi isteriz. Şuan için bu model hakkında net bir düşünceyi kafanızda oturtamıyorsanız etrafınızdaki insanların Jean tercihlerine bakarak az da olsa fikir sahibi olabilirsiniz.

Israrla Skinny Jean tercihinde narin ve ince bir fiziğe, ayak bileklerine ve kalça sorunu olmayan kişilere öneriyor olsak ta fizik olarak uyumlu olmayan kişilerin de doğru bir kombin ile bu sorunu aşarak Skinny modellere göz atabilirler.

Skinny Jean Modelleri bilindiği üzere dar pantolon olarak geçtiği için sizi rahatsız edeceği düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak likralı özelliği olan kumaşları tercih etmeniz sizin için iyi bir sonuç olacaktır. Sabahtan akşama kadar aynı pantolon ile olmanız beraberinde sizi sıkması zor bir gün geçmesi anlamına gelir. Sizlere önerimiz pantolon alırken %20 oranında likra kumaşı, %80 oranında da pamuk olması tercih edilmelidir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer