Skinny Jean Kombin Önerileri

Jean pantolon seçiminde mutlaka kendi bedeniniz göz önünde bulundurmalısınız. Bedeniniz saracak jean modelleri sizleri oldukça çekici ve alımlı gösterecektir. Bunun için Skinny jean modellerini tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizde de bu jeanlere uygun bir biçimde seçimler yapmalısınız. Skinny Jean Kombin önerileri olarak kış aylarında renkli ve şık kazaklar ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle bu Skinny jean pantolon modelleri balıkçı yaka kazaklar ile oldukça şık durmaktadır. Koyu renk bir Skinny jean ile siyah balıkçı yaka kombini oluşturup, düztaban şık bir siyah bot ile günlük bir kombin yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda da sade giyinerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle Skinny jean ile yaptığınız kombinler de daha seksi ve çekici bir görünüm oluşturacaksınız.

Hırka İle Skinny Jean Kombinleri

Fazla kilolarınızdan şikâyetçiyseniz ve bu yüzden Skinny jean giymekten korkuyorsanız hırka kombinleri ile Skinny jean kullanabilirsiniz. Özellikle uzun ve salaş hırkalar ile oldukça hoş görünümlere imza atabilirsiniz. Koyu renk bi Skinny jean ile uzun salaş bir örgü hırka içerisine beyaz basic bir tişört ile oldukça şık bir kombin yaratmış olacaksınız. Kombininizi renkli bir fular ve yüksek topuklu botlar ile tamamlayabilirsiniz. Skinny Jean kombin önerileri olarak uzun beyaz gömlek seçenekleri ile de şık görünümler oluşturabilirsiniz. Bu kombinleri isterseniz günlük hayatınızda isterseniz de iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan uzun kaşe montlarla da şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Yırtık Skinny Jean Kombinleri

Özellikle sokak tarzı için yırtık Skinny jean modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha rahat ve cool görünümlü kombinler oluşturabilirsiniz. Yırtık Skinny jean kombinlerinizi kot ya da deri ceketlerle tamamlayarak asi bir görünüm oluşturabilirsiniz. Özellikle koyu renk yırtık Skinny Jeanlerinizin altına postal giyerek oldukça tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Skinny jean kombin önerileri olarak en çok tercih etmeniz gereken Skinny jean modelleri sizlerin fiziğini olduğunuzdan daha sıkı ve fit gösterecek olanlardır. Bunun için olabildiğince koyu renkli jean modellerini tercih etmelisiniz. Bu şekilde daha fit bir görünüm elde edeceksinizdir. Bu Skinny jean modellerinin altına bir de topuklu ayakkabı giydiğinizde bacak boyunuz yükselecek ve daha çekici görüneceksinizdir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer