Size Yakışan Jean Herşeyi Değiştirebilir!

Bundan birkaç yıl öncesine kadar kot pantolon olarak isimlendirilen hatta, birçok kişinin gardırobundan eksik olmayan kot pantolonlar artık stil parçası olarak bilinmeye başladı ve mağazalarda da genelde Jean olarak isimlendirilmeye başlandı. Kendinizi güzel hissedebilirsiniz veya bana hiçbir şey yakışmıyor, kilolarım var gibi söylemlerde de bulunabilirsiniz. Ancak doğru bir Jean seçimi ile her şeyi değiştirebilirsiniz. Yani tamamen size yakışanı bulmanız durumunda çok farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bol Paça Jean

Eski yıllarda İspanyol paça olarak bilinen şimdilerde ise bol paça olarak isimlendirilen Jean’lar yerine göre giyilmesi durumunda farklılık yaratabilir. Mesela günlük yaşam yerine nadiren haftanın bir günü bol paça Jean tercih edilmesi demek doğru ve zamanında tercih olarak bilinir.

Düz Kesim Jean

Her vücut tipine uygun model olarak bilinir. Özellikle de kalçaları geniş olan kişiler için harika bir seçim olabilir. Bakıldığı zaman kalçadan, paçalara kadar düz bir şekilde kesimi olduğu için hatları yumuşatacak ve belirgin etmeyecektir. Kalçalardan yana sıkıntı varsa tercihiniz düz kesim Jean modelleri olabilir.

Düz kesim Jean üzerine ne giyinmeli biri sorulara cevap arıyorsanız eğer düz kesim Jean tercih etmenizdeki neden kalçalarınızın geniş olmasından dolayı ise kesinlikle üst kısım için farklı, dikkat çekici bir bluz tarzı tercih etmenizi öneriyoruz.

Jean Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer kilolarınızı gizlemek, kilolarınızdan dolayı Jean giyinmede sorun yaşıyorsanız sizin için önerimiz kesinlikle kilolarınız için koyu renkli modelleri tercih ediniz.

Onlarca, yüzlerce Jean modeli arasından hangisini seçeceğinize karar vermediyseniz, birkaç model denemenize rağmen içinize sinmedi ise direkt olarak mağazayı terk edin ve başka bir mağazaya geçerek farklı modelleri üzerinizde deneyin. Burada önemli olan başkalarının değil kendinizin ‘’ bana yakıştı ‘’ demeniz önemlidir.

Göbekli biriyseniz eğer ve göbeği gizleyecek Jean arayış içindeyseniz kesinlikle yüksek belli Jean tercih etmelisiniz. Karnınızı sıkacak ama rahatsız etmeyecektir. Bu sayede göbeğinizi gizlemiş olabilirsiniz.

Kot pantolon seçiminde en doğru sonucu almak tamamen kendi fikirleriniz ve deneme yanılma yöntemi ile ortaya çıkacaktır. Özellikle de yanınızdaki kişilerin yakıştı, güzel oldu, güzel durdu söylemlerine karşılık siz beğenmediyseniz, tereddütleriniz varsa farklı model ve renkleri deneyiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer