Siyah Renk Skinny Kot Pantolon Kombinleri

Dört mevsimi de belirli aralıklarla yaşadığımız ülkemizde dört mevsimde de siyah renkli Skinny kot pantolon giyimi oldukça müsaittir. Bayanların Skinny modellere olan tutkuları her geçen yıl bir kademe daha artsa da daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi siyah renk skinny kot pantolon kombinleri ile ilgili olarak birkaç yeni kombin önerilerimizde yok değil.

Skinny pantolon konusunda renk seçimi ağırlıklı olarak birbirine zıt olan siyah ve beyaz renkleri ile daha çok tercih edilmektedir. Özellikle kış dönemlerinde siyah tercihi yazın ise beyaz tercihi ile günümüzde kombin edilmektedir. 2018 yaz dönemine girmeye hazırlandığımız bu günler de siyah renkli skinny modasına da merhaba dediğimiz bir gerçektir.

Göze Hitap Eden Modeller

Skinny modelleri arasında siyah rengi tercih ettiyseniz eğer daha gözde ve görkemli bir çekicilik havası katmak istiyorsanız sokak modasına yatkın olan bir o kadar tarz görünüm sağlayan yırtık skinny Jean önerileri ile ilgilenmeniz tavsiyelerimiz arasındadır.

Ofis Ortamlarında Skinny Jean Rüzgarı

2018 yaz dönemlerine girdiğimiz bu günlerde siyah renkli Skinny pantolonlar ile ilgileniyorsanız 2017 yılını sizlere hatırlatmak isteriz. Ofisler için siyah renkli düz skinny modeller ayrı bir hava katarak 2018 – 2019 sezonu için de ofislerde Skinny rüzgarı esecek.

Skinny Jean Üstü Kombin

Yazımızda özellikle yaz dönemleri için kombin önerisinde bulunuyor olmamız sizi hiç korkutmasın. 2018 kış ya da 2019 kış Skinny Jean kombinleri ile ilgili olarak deri ceketlerle harika bir kombin elde edebilirsiniz.

Kazak, Sweatshirt, deri ceket, Blazer ceket gibi üst giyimlerle kış mevsiminde Skinny kombini elde edebilirsiniz. Spor bir görümün elde etmek için ayakkabı tercihiniz illa spor ayakkabı olmak zorunda değildir. Spor görünümde sayılabilecek topuklu ayakkabılar ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle bacak boyunuza güveniyor, belinizin inceliği sizin için vazgeçilmez ise yüksek belli skinny yırtık Jean modellerine göz atmanız en önemli konulardan birisidir.

Fizik olarak biraz kilolarınız ağır basıyorsa dar kot pantolon statüsünde olan Skinny Jeanlar ile daha narin, ince bir görünüm elde edebilirsiniz. Kiloları geçici de olsa belli etmeyen siyah asilliği ile yine sizin kurtarıcınız olabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer