Sıcak Bakılması Gereken Jean Trendleri

Zahmetsiz bir şıklık dendiğinde ilk akla gelen jean kullanımı cool duruşu ile her dönemin kurtarıcı kıyafeti olmayı da başarıyor. Eğer geçmiş dönemlerden günümüze dek jean kullanımına kısa bir ziyaret gerçekleştirirseniz, neredeyse her yıl kot kumaşlarda çeşitliliğin arttığını fark edebilirsiniz. Bir dönem tek tip kullanım eşliğinde moda dünyasında adından söz ettiren jean tasarımları günümüzde yırtık, yamalı, işlemeli, yıpranmış, nakışlı ve daha pek farklı formu ile geniş bir seçenek yelpazesine büründü.

jean kombin
jean kombin

Bunca seçenek varken, kot kullanımında kendine has stillerin oluşmamasını beklemek imkansız. Elbette her trendin, her giyim stiline uyarlanabilmesi çok zor. Ancak giyim stiliniz hangisi olursa olsun, istisnasız herkesin sıcak bakabileceği trendlerin de olduğunu gözden kaçırmayın. Daha modern ve modaya biraz daha uygun giyinmek isteyenleri daha fazla bekletmeyelim.

Klasik Jean Kullanımıyla Sportif Şıklık Trendi

Bu trendi yakalamanız için yeni bir alışverişe kesinlikle ihtiyacınız yok. Sadece her kadının dolabında bulunan baskılı tişörtünüz ve yırtık ya da yıpranmış görünümden uzak olan klasik bir kot pantolonunuz ile bu trendi siz de yaşatabilirsiniz. Ancak topuklu ayakkabı tahmin edebileceğiniz gibi trendi baltalar. Spor ayakkabı ya da spor görünümlü sandaletler gibi mevsime uygun ayakkabılar kullanmanız şart.

jean modası
jean modası

Yırtık Jean ile Sokak Modası Trendi

Artık moda dünyasında da kabul görmüş olan “sokak giyim stili” biraz salaş ve biraz da uç bir tarzı yakalamanızı zorunlu kılıyor. Dolabınızda bulunduğundan emin olduğumuz yırtık ya da yıpranmış kot pantolonunuzu uç bir üst parça ile buluşturarak sokak modası trendini deneyebilirsiniz. Bu üst parça klasik stilde olmamalı. Maskülen ya da bohem bir parçayı seçebilirsiniz. Ayakkabı olarak da topuksuz bir modeli tercih edin.

Jean Kullanımıyla Ters Köşe Trendi

İşte bu trend için biraz feminen bir duruşu göze almanız lazım. Çünkü hazırladığınız kombinle adeta ters köşe bir şıklık sunmanız gerekiyor. Örneğin yamalı bir kot pantolon ile stiletto ayakkabıyı buluşturmalı ya da sırt dekolteli bir bluz ile yırtık bir kot pantolonu kombinlemelisiniz. Hafif kadınsı ancak biraz da salaş bir hava estirmeniz gerekiyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer