Sezonu Sallayacak Kombin Önerileri

Bu sezonda kendinizi iddialı giyim stillerinin temsilcisi olarak görebilirsiniz. Çünkü yeni sezon tasarımlara göz attığınızda her birinin birbirinden iddialı kombinler yaratmak konusunda son derece müsait parçalar olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Sezonu adeta sallayacak olan bu kombinlerle hiç olmadığınız kadar şık olmaya hazır mısınız? Yeni sezonda giyim tarzınızla efsaneler yaratabilirsiniz. İşte önerilerimiz…

Triko ve Şapka Kombini

Bu sezon trikolar yükselişe geçen bir trend oldu. Elbette sadece triko kullanımı ile yaptığınız kombin yeterince iddialı olamaz. Bu yüzden yanında aksesuarlardan da faydalanmanız gerekiyor. Trikolara en çok yakışan aksesuar ise şapkalar… Kışlık şapka çeşitlerinden biri ile yapacağınız kombinle tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu kombini mutlaka deneyin.

Triko ve Fular Kombini

Denemeniz gereken bir diğer kombin de trikolar ile fularları buluşturmanız olacak. Fularları çok farklı şekilde triko kazaklarla bir arada kullanabilirsiniz. Boynunuza sarabilir, atkı gibi omzunuza atabilir, bandana gibi saçınıza takabilirsiniz. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz fular ve trikolar ile gayet özgür kombinler yapabilirsiniz.

mavi triko
mavi triko

Uzun Kot Ceket Kombini

Uzun kot ceketler pek kimsenin kombinlerinde yer verdiği parçalar arasında yer almıyor. Bu nedenle mutlaka fark yaratmak için uzun bir kot ceket edinin. Trençkot gibi kullanacağınız kot ceketlerin kollarını sıvayın ve altına da mutlaka mini kot etek ya da kot şort giyin. Oldukça şık ve cesur bir kombin ile boy gösterme şansını elde etmiş olacaksınız.

uzund enim
uzund enim
Balıkçı Bereleriyle Kombinler

Balıkçı bereleri stil sahibi kadınların gayet profesyonel bir şekilde kullandığı parçalar arasında yer alıyor. Bu bereler en çok trikolarla uyum yakalıyor. Siz de triko üzerine şık bir bere takarak son derece iddialı bir kombin hazırlayabilirsiniz. Altına ise kot pantolon ya da kumaş pantolon giyerek bu kombini tamamlayabilirsiniz.

stone kazak
stone kazak

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer