Püskül Trendini Şahlandıran Kombinler

Moda rüzgarları içinde bulunduğumuz sezona dair pek çok farklı trendi de beraberinde getirdi. Bu trendler arasında en çok sevilen kuşkusuz püsküller oldu. Püskül trendini özel kılan sadece sezona damga vurması değil. Bu trend hayatımıza aslında takılarla girdi. Önce püsküllü küpeler, sonra püsküllü bileklikler derken bu detay artık kıyafetlere de hayat veriyor. Püskül trendini şahlandıran kombinlerle siz de modern duruşunuzu ön plana çıkarmak ister misiniz? O halde sizlere birkaç önerimiz olacak.

Püsküllü Paçalar ve Püsküllü Tişörtler

Trendlerin yakın takipçisi olduğunuzu da gözler önüne seren bu kombin için öncelikli püsküllü paçalara sahip bir kor şorta ihtiyacınız var. Hemen her kadının dolabında mutlaka bulunan kot şortunuz ile üzerinde püskül detayları bulunan bir tişörtü bir arada kullanmanız gerekiyor. İlk etapta göze çarpmasa da bu iki detay aslında kıyafetleri adeta bütünleştiriyor ve muhteşem bir şıklık sergilemenizi sağlıyor. Sokak modasına da uygun olan bu kombini sosyal hayatınızda da deneyebilirsiniz.

düşük bel denim
düşük bel denim

Püsküllü Bir Ceketle İşlem Tamam!

Bu trendi şahlandırmak için tercih edebileceğiniz bir diğer kombin de püsküllü kot ceketler olacak. Muhteşem bir uyum için altına kot şort ya da kot pantolon giyebilirsiniz. Kot uyumunda bir bütünlük sağlandığında ister istemez ceketteki püskül detayları ön plana çıkacak. Modanın yakın takipçisi olduğunu göstermek için bu kombini mutlaka deneyin.

denim püsküllü baskılı ceket
denim püsküllü baskılı ceket

Pantolon Paçalarından Salınan Püsküller

Bu kombinde tercihinizi püskül boyu biraz daha uzun olan bir kot pantolonu seçmeniz gerekiyor. Ancak pantolonunuzdaki püsküllerin arka planda kalmaması için üzerinize hangi kıyafeti giydiğiniz son derece önemli! Önerimiz çizgili ve sade bir duruş sergileyen bir tişört ile uzun püsküllü kot pantolonunuzu kombinlemeniz olacak. Ancak sizin farklı fikirleriniz de olabilir, denemekten korkmayın. Unutmayın; moda ve şıklık cesaret ister!

yüksek bel boyfriend jean
yüksek bel boyfriend jean

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer