PushUp Kesimle Basenler Fora

Seçtiğiniz kot pantolon modelinin kesimi, vücudunuzu daha farklı gösterebilir. Eğer sizin vücudunuz için doğru kesimin hangisi olduğunu öğrenir ve bu yönde seçimler yaparsanız, küçük vücut kusurlarınızı dahi göz yanılması ile yok edebilirsiniz. Bu kesimler arasında pushup stili de bulunuyor. Bu kesimin özelliği ise basenleri olduğundan daha yüksek gösterebiliyor olması… Eğer basenlerinizin daha yüksek görünmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken pushup kesimle hazırlanmış olan kot pantolon modellerinden birini seçmeniz olacak.

pushup kesim örneği
pushup kesim örneği

PushUp Kesimin Özellikleri Neler?

Pek çok farklı kot pantolon modelinde kullanılabilen pushup kesimin özelliği sadece basenleri yüksek göstermesi değil. Aynı zamanda vücudu olduğundan daha fit gösterebiliyor. Hatta doğru modeli seçerseniz yarım ya da bir beden daha ince görünmeniz dahi mümkün olabiliyor. Son derece fit bi duruş sergilemenizi sağlamasının nedeni bu pantolon kesiminin sıkı bir duruş sergilemesi oluyor.

Bacakları ve vücudu tamamen saran pushup kesim genellikle fazla kilosu olan kadınların tercihi olabiliyor. Bu sayede ince bir görünümü yakalamaları kolaylaşırken yaşadıkları kombin sıkıntısı da ortadan kalkabiliyor. Çünkü pushupjean modelleri geniş bir kombin seçeneği sunarak her sezonda kadınların kendi stilini gözler önüne sermelerine olanak tanıyor.

PushUp Jean Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Öncelikle bu kesimin ekstra esnek ve ekstra yumuşak kot kumaşlar üzerinde uygulandığını bilmenizde fayda var. Dolayısıyla üzerinizde adeta bir kalıp gibi duran pantolonlardan kurtulmanızı sağlayabiliyor. Yumuşaklığı dokusuna ve görünümüne de yansıdığından zarif parçalar ile kolaylıkla kombinlenebiliyor.

pushup kesim trendi
pushup kesim trendi

Çok ince bluzlar ya da tişört modelleri ile bir arada kullanabileceğiniz tasarımlar desenli kıyafetler ile de uyum yakalayabiliyor. Dolayısıyla dolabınızdaki desenli kıyafetleri değerlendirmeniz ve günlük şıklık yakalamanız için jean modelleri size harika bir seçenek sunabiliyor.

Pushup pantolon modellerinde dar bir kesim uygulandığı için üst parça olarak hem dar hem de bol olan tasarımları kullanabilirsiniz. Önden bağlamalı gömlek modelleri ile kombin yapabilir ya da üzerinize sade görünümlü bir kot gömlek de giyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminizi tercih ettiğiniz üst parçaya uygun şekilde yapmanızı öneriyoruz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer