Push-Up Jean Modelleri

denim etek
0

Sonbahar/kış sezonunda jean modasında push-up rüzgarları esiyor. Her sezonda değişen trendler bu defa push-up kesime sahip olan kot pantolonları ön plana çıkardı. Aslında bu yeni trendin bir hayli yüz güldürdüğünü söylemek mümkün. Çünkü bu kesim vücudu olduğundan daha ince ve daha fit gösteriyor. Bununla birlikte kalçaları da kalkık gösterdiğini bilmeyenler için hatırlatalım.

Sonbahar ve Kış Sezonuna Uygun Push-Up Jean Kombinleri

Peki, bu yüz güldüren kesime sahip kot pantolonları sezona uygun bir şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? Elbette pantolonlar vücudu saran bir yapıya sahip. Bu nedenle bol ve salaş kıyafetlerinizin büyük bölümü ile kombin yapabilirsiniz. Ancak amacınız zahmetsiz bir şıklık yakalamak ise bu durumda dolabınızdaki trikolarınızı çıkarmanızın vakti geldi demektir.

püsküllü denim ceket
püsküllü denim ceket

Push-up kesim jean modelleri en çok trikolar ile şıklık yakalıyor. Dilerseniz bu jean modellerinin üzerine tişört giyerek bir hırka ile sonbahar/kış sezonuna uygun bir form kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sezon trikolarda asimetrik etek kesimleri popüler oldu. Asimetrik etek kesimleri hazırladığınız kombine zaten bir dinamizm kazandıracağı için push-up jean modelleri ile de gayet başarılı bir kombin hazırlamanız mümkün olabilecek.

Kot Ceketler ve Push-Up Jean Modelleri

Spor şıklık yakalamak isteyenleri de unutmadık. Spor giyime uygun bir şıklık isteyenler bu kot pantolonları kot ceketler ya da kot yelekler ile bir arada kullanmalı… Renk uyumu yakalamak zorunda değilsiniz. Bildiğiniz gibi kot kullanımında bir renk uyumu yakalama dönemi çoktan kapandı. Siyah renkte bir push-up jean pantolon ile mavi renkte bir kot ceketi bir arada gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Son olarak bir hatırlatma yapalım. Çizmeleriniz ve botlarınız bu pantolon modelleri ile çok daha fazla ön plana çıkacak. Çünkü sadece üst bacak bölümü değil, alt bacak bölümü de dar bir duruş sergileyen bu pantolonlar haliyle bot ya da çizme içinde kullanılabiliyor. Mutlaka deneyin!

 

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/blogzdnj/public_html/wp-content/plugins/formcraft3/formcraft-main.php on line 1004