Puantiyenin Gücü Adına!

Pek çok farklı giyim stilini içinde barındırabilen puantiye deseni her ne kadar vintage giyim stili ile bütünleşmiş olsa da artık spor giyim tarzında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hatta güçlü bir kombin yapmak isteyen stil sahibi kadınlar puantiyenin gücünden faydalanıyor. Son derece etkili, çarpıcı ve bir o kadar da sıra dışı bir desen olarak tabir edilen puantiye ile spor giyim stilini nasıl buluşturabilirsiniz? İşte sizin için birkaç öneri…

yüksek bel skinny
yüksek bel skinny

Puantiye Her Daim Zarafete Vurgu Yapar

Modaya düşkün kadınların çok iyi bildiği gibi bu desen her yeni kreasyonda mutlaka yer verilen özel bir desendir. Bu denli yaygın kullanılmasının nedeni ise puantiyenin her daim zarafeti ön plana çıkarıyor olmasıdır. İşte bu yüzden güçlü bir kombin yapma noktasında bu desen kadınların imdadına yetişiyor. Şimdi kombin önerilerine geçebiliriz.

Kot Pantolon Konforu ve Kadınsal Bir Zarafet

Kot pantolon üzerine bu desene sahip bir kıyafet giyerek akılda kalan, şık ve iddialı bir duruş kazanabilirsiniz. Ancak kot pantolonlar spor giyim stilinde olduğundan seçtiğiniz puantiyeli kıyafetin çok abiye bir parça olmamasına özen gösterin. Zaten içerisinde kadınsal bir etki barındıran bu deseni abiye ile daha feminen kılan parçalar, önerdiğimiz kombine uygun olmayabilir.

skinny pantolon yüksek bel
skinny pantolon yüksek bel

Jean Modelini Puantiyeli Aksesuarla Buluşturun

Günlük giyim için bile tercih edebileceğiniz bir diğer kombin önerimizde puantiye deseni bu defa aksesuarlarda karşımıza çıkacak. Bu desene sahip bir fuları boynunuza ya da saçınıza takabilirsiniz. Hatta uzun bir fular seçerek pantolonunuza kemer gibi takabilir ve gayet cesur bir kombine imza atabilirsiniz. Bu desene sahip büyük küpeler yine tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor.

Gizli Puantiye Kullanımına Ne Dersiniz?

Bir seçeneğiniz daha var; puantiyenin gücünden gizlice yararlanmak. Bunun için deseni direk olarak kombininize kazandırmıyorsunuz. Bunun yerine deseni andıran bir süslemeye sahip jean modelini seçiyor, üzerine ise son derece sade ve hatta ten rengi bir kıyafet giyiyorsunuz. Ayakkabı da yine gösterişsiz ve sade olmalı. Bu sayede pantolon üzerindeki puantiye etkisini daha fazla ön plana çıkarabiliyorsunuz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer