Parlak Taş Süslemesine Sıcak Bakmanız İçin 5 Neden

Jean modasına kısa bir süre önce damgasını vuran parlak taş süslemeleri halen en yeni kreasyonlarda kullanılmaya devam ediyor. Bu trendi vakit kaybetmeden kendi giyim stiline kazandıran kadınların sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Fakat bir de taş süslemesine bir türlü sıcak bakamayan bir kitle var ki aslında bu kadınlar da taşlarla bezenmiş modellerin yarattığı şıklığı sonuna kadar hak ediyor.

Her kadının dolabında en az bir tane parlak taşlarla süslenmiş bir parça bulunmalı. İşte taşlarla süslenmiş kot kumaşlardan hazırlanan bu tasarımlara sıcak bakmanızı sağlayacak nedenler…

kadın taşlı yelek
kadın taşlı yelek

1- Parlak taşlar her daim şıklığı beraberinde getirir. Kot pantolonlar, kot yelekler ya da kot ceketlerde kullanılan bu süslemeler tasarımın olduğundan çok daha şık görünmesini sağlar.

2- Parlak ve saydam taşlar hem gündüz hem de gece saatlerinde hafif ışık yansımaları yapar. Bu yansımalar hazırladığınız kombinin zarafetini taçlandırırken daha feminen bir duruş sergilemenize de yardımcı olur.

3- Renkli ve parlak taşlar vücudunuzun belirli bir bölümüne vurgu yapabilir. Örneğin pantolonun üst bacak bölümünde kullanılan taş süslemesi vücudunuzun bu bölgesinin daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Dolayısıyla bu süslemeden faydalanarak vücudunuzun en kusursuz bölgesine kolaylıkla vurgu yapabilirsiniz.

taşlı yelek
taşlı yelek

4- Eğlenceli ve renkli giyim stilini daha fazla benimsemeniz için taşlı süslemeler size muazzam bir kapı aralıyor. Artık birkaç farklı renk arasında gidip gelen kombinlerle boy göstermek yerine, daha önce hiç dolabınıza girmeye mazhar olamamış renklere de yer verebilirsiniz. Kırmızıdan turuncuya, liladan yeşile kadar uzanan geniş renk skalası arasında kendinizi yalnızca birkaç renge mahkum etmeyin. Diğer renkleri de size sevdirmesi için taş süslemeli kot tasarımlara bir şans tanıyın.

5- Taş süslemeleri özel bir teknik kullanılarak kot kumaşlara kazandırılıyor. BU teknik sayesinde süslemeli kıyafetinizi defalarca yıkasanız dahi üzerindeki taşlar mevcudiyetini korur. Bir diğer deyişle birkaç yıkamada süslemede kullanılan taşların çıkabileceği tamamen şehir efsanesidir. Gönül rahatlığı ile taşlarla süslenmiş olan bu tasarımlara sıcak bakabilir ve bu şıklığı siz de giyim stilinize kazandırabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer