Pantolonda Derin Yırtmaç Modası

Jean modellerinde klasikleşmiş tasarımlardan sıkıldıysanız tercihinizi daha farklı modellerden yana yapmaya başlayın. Artık kot kumaş kullanılarak hazırlanan pantolonlarda bambaşka stiller ve bambaşka dizaynlar da karşınıza çıkıyor. Hatta klasikleşmiş kesimler daha az tercih edilir oldu. Başlı başına bir giyim stiline dönüşmüş olan jean kullanımıyla siz de kendi stilinizi kolaylıkla yaratabilirsiniz.

Son dönemde sıra dışı tasarımlara olan ilginin artmasıyla birlikte yeni trendler de doğmaya başladı. Bunlardan biri de genellikle eteklerde kullanılan yırtmaçların kot pantolonlara da taşınması oldu. Kot pantolonun her iki paçasına da uygulanan derin yırtmaçlar farklı duruşu ile ön plana çıkarken zarif bir görünümü de kullanıcısına kazandırıyor. Üstelik bu modeller sokak modasına uygun olan giyim stilleri içerisinde ciddi bir fark yaratmanızı da sağlıyor.

Aslında jean modellerine uygulanan yırtmaçlar yeni bir trend sayılmaz. Birkaç yıl öncesinde pantolon paçalarının yan kısımlarına da yırtmaç uygulanmaya başlanmıştı. Ancak bu yırtmaçlar sadece 2 ya da 3 cm gibi kısa bir şekilde jean modellerine kazandırılıyordu. Fakat bu trend yükselişe geçti ve artık tam boy yırtmaçlar da kot pantolonlar ile harmanlanıyor. Ortaya çıkan şıklığın göz kamaştırıcı olduğunu görmemek imkansız!

yırtmaçlı pantolon
yırtmaçlı pantolon

Yırtmaçlı Jean Nasıl Kombinlenir?

Çok sayıda kişi için sıra dışı dizaynları farklı parçalar ile buluşturmak ve şık bir kombin yapmak zor olabiliyor. Oysa söz konusu tasarım yırtmaçlı kot pantolonlar olduğunda kombin hazırlamakta asla zorlanmayacaksınız. Çünkü bu modeller hem gömlek hem tişört hem de bluz modelleri ile bir arada kullanılabiliyor. Aslında klasik kot pantolonlardan daha zengin bir kombinasyon seçeneği sunduğunu söyleyebiliriz.

Hareketli bir duruş sergilemesi, çok sade bir tişört ile dahi şık bir duruş yakalamanızı sağlayabiliyor. Örneğin sıcak yaz günlerinde beyaz bir atlet kesim tişört ile yırtmaçlı bir kot pantolon giymeniz, girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeniz için yeterli olabilir. Ayakkabı seçiminizi ise üst parça olarak seçtiğiniz tasarıma uygun olarak yapabilirsiniz. Sandalet, stiletto ya da spor ayakkabı ile yırtmaçlı kot pantolonları hiçbir sorun yaşamadan bir arada kullanabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer