Paçası Püsküllü Pantolonları Kışa Uyarlama

Yaz boyunca iddialı ve sıra dışı görünümünden faydalanarak pek çok stile uyarladığımız paçası püsküllü kot pantolonları bu defa sonbahar ve kış mevsimine uyarlayacağız. Topuklu ayakkabılar ve sandaletlerle onlarca farklı kombinde buluşturduğumuz bu pantolonların sezonunu kapatmıyoruz! Şimdiden soğuk havalarda da bu pantolonları giyme fikrine kendinizi alıştırın. Peki, püsküllü paça kotlar kışın nasıl giyilir?

Çorap Çizmelerle Feminen Bir Stil

Her kadının dolabında mutlaka özel günlerde ve şık davetlerde tercih ettiği çorap çizme bulunur. Genellikle yalın bir duruşa sahip olan bu çizmeler ayakları ve bileği tamamen sarmasıyla dikkat çekiyor. Paçası püsküllü olan kot pantolonlarınızı sonbahar ve kışa uyarlamanın en şık yolu çorap çizmeleri seçmeniz olacak. Üstelik feminen bir görünüm yakalayacağınızdan da endişeniz olmasın.

yüksek bel püsküllü skinny

Botlarla Şık Kombin

Püsküllü pantolonların bilek hizasında biten bot modelleri ile şık bir uyum yakaladığını söyleyebiliriz. Sadece bilekte biten tasarımlarla değil, daha uzun olan notlarla da kolay kombin yapabilirsiniz. Elbette üşümemek için seçtiğiniz bot modeli ile aynı renkte olan bir opak çorap giymeniz gerekecek. Bu sayede bacak boyunuzu da olduğundan daha uzun gösterme imkanını yakalamış olacaksınız.

Uzun Çizmelerle Püskülleri Gizleyin

Vücudunuza tam olarak oturan püsküllü paça kot pantolonunuzdan mevsim boyunca ayrı kalmanızı önleyecek bir diğer öneri de uzun çizmeler ile kombin yapmanızdır. Pantolon paçalarının çizmenin içinde kalacağı şekilde giymeniz, kış mevsiminde de fit görünüm sergilemenizi sağlayabilir.

Maksi Boy Monttan Faydalanın

Eğer maksi boyda yani topuklara kadar uzanan bir monta sahipseniz, püsküllü paçalarla şık kombin yapmanız için bu monttan faydalanabilirsiniz. Altına topuklu kışlık bir ayakkabı giyerek zarif bir görünüm kazanabilirsiniz. Püsküllü paça kot içine ten rengi ince çorap giyebilir ve bu sayede bileklerinizin üşümesini önleyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer