Önden Düz Arkadan Baskılı!

Kot ceketler ve yelekler uzun süre klasik bir çizgiden çıkmamıştı. Ancak yeni trendlere yenik düşen kot ceketler ve kot yelekler artık çok daha eğlenceli! En yeni modellere göz attığınızda tek başına dahi dinamik bir duruş sergilemenizi sağlayabilecek tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sayede genç giyimi tercih etmek için uzun uğraşlar vermenize gerek kalmayacak. Son derece sade parçaları seçmiş olsanız dahi bu eğlenceli kot yelek ya da kot ceketlerle duruşunuzu bir anda hareketli bir görünüme bürüyebileceksiniz.

denim püsküllü baskılı ceket
denim püsküllü baskılı ceket

Baskılı Kot Ceketleri Gördünüz mü?

Peki, bu dinamik ceket ve yeleklerde en çok hangi detaylar ön plana çıkıyor? Kuşkusuz en çok kullanılan baskı detayı oluyor. Bildiğiniz gibi baskı kıyafetlerde genellikle ön tarafa uygulanır. Ancak kot ceket ve yeleklerde bu defa ters köşe bir şıklık yakalanıyor. Baskılar arka bölüme uygulanıyor. Önden klasik ve düz görünen kot ceket ve yelekler arkadan baskılı ve hareketli görünüm sergiliyor.

Bu baskılar çeşitli çizimler, yazılar ya da şekiller olabiliyor. Renkli baskı uygulandığından uzaktan da dikkat çekiyor. “Sadece baskı yetmez, daha fazla hareket” diyenlerin yüzünü güldürecek tasarımlar da kullanımınıza hazır. Baskıya sezonun en popüler trendi olan püsküller eşlik ediyor. Bu sayede ortaya çok daha hareketli, çok daha dinamik ve bir o kadar da eğlenceli bir görünüm çıkabiliyor. Püsküllü ve baskılı ceketlerle şık görünmemek olanaksız! Bu yüzden söz konusu tasarımların zahmetsiz şıklık arayanların da imdadına yetiştiğini söyleyebiliriz.

kuru kafa jean
kuru kafa jean

Otantik Süslemeli Kot Ceketler Bir Harika!

Seçenekler oldukça geniş. Otantik desenlerden hoşlananlar için de birbirinden şık tasarımlar hazırlandı. Yine arka bölümüne ya da hem ön hem de arka bölümüne uygulanan etnik desenlerle şıklığı güçlendirilmiş olan kot ceket ve yelekler kadınlardan büyük bir ilgi görüyor. Çünkü bohem giyim stilinin kotla buluşmasını sağlayan tasarımlar hem etek hem de pantolon ya da şort üzerine giyilebiliyor. Bu sayede artık kot ceketlerin ve kot yeleklerin de “kurtarıcı” kıyafetler statüsüne yükselmesi de mümkün olabiliyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer