Neden likralı jean almalıyım?

Jeanler günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları. Neredeyse herkes ütüsüz giyilebilmesinden, rahat olmasından ve kolay kullanılmasından dolayı kot pantolonları tercih ediyor. Peki kot pantolonları daha da rahat hale getirebilir miyiz? Tabii ki de evet! Özellikle günlük giyeceğiniz jeanlerde likralı Jean tercih edebilirsiniz. Likralı Jeanlar yapıları gereği oldukça esnektirler. Gün içerisinde yapmak zorunda olduğunuz oturmak, kalkmak, eğilmek gibi en basit işlerde bile likralı jeanler esnek yapıları ile size konfor sağlayacaklardır.

Likralı jeanler görünüş olarak normal jeanlerden çok farklı değildir. Sadece biraz daha skinny bir görüntüye sahip olabilir. Likralı jeanler görünüş ve rahatlık olarak taytlar gibidir. Bu tarz jeanleri tercih ederek hem kot pantolonun spor görüntüsünü hem de taytın rahatlığını bir arada tecrübe etme imkânı bulacaksınız.

Tayt görünümündeki jeanlerinizi kışın oversize kazaklar veya paltolarla kombinleyebilirsiniz. Yazın ise bol tişörtler veya gömlekler size hoş bir görüntü kazandıracaktır. Salaş görünümden hoşlanmıyorsanız likralı jeaninizi desenli bir atletle kombinleyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer