Modası Geçmeyenlerde Bugün: Kot ceketler!

İlkbahar ve sonbaharın vazgeçilmez kombin parçası olan kot ceketlerin modası asla geçmiyor. Özellikle denimin en çok kullanıldığı yerlerden biri olan kot ceketlerle oldukça cool görünümlere imza atabilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun kot ceket modelleri ile tarzınıza uygun bir kombin oluşturabilirsiniz. Spor bir tarzınız var ise beyaz bezing tişörtler ile jean modellerinizi kot ceketlerle tamamlayabilirsiniz. Spor ayakkabılar ile de kombininizi sokak modasına uygun bir biçimde kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda rahatlıkla üstüne atıp dışarı çıkabileceğiniz kot ceket modelleri ile çok fazla kombin hazırlamak için düşünmeyeceksiniz. Kadın erkek fark etmeksizin kot ceket modelleri ile oldukça cool görünümlere ulaşacaksınız. Modası geçmeyenlerde bugün: Kot ceketler! Mevsim geçişlerinde sık sık kullanmayı tercih ettiğimiz kot ceketlerle tüm kıyafetlerinizi kombin edebilirsiniz.

Uzun Kot Ceket Modelleri İle Yaz Şıklığı

Kot ceketlerin artık klasik modelleri dışında pek çok farklı modelini görüyoruz. Özellikle uzun kot ceket modelleri günümüzde oldukça fazla kullanılan modellerden biri. Sıcak yaz günlerinde akşamları üzerinize ince uzun bir kot ceket alarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle uzun elbiseleriniz ve spor ayakkabılarınız ile oldukça şık kombinlere imza atabilirsiniz. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan şortlarınız ile de uzun kot ceketlerinizi kombin edebilirsiniz. Modası geçmeyenlerde bugün: Kot ceketler! Mutlaka yaz kış dolabınızda bir kot ceket bulundurarak kolay ve şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Kışın Kot Ceket Coolluğu

Sadece mevsim geçişlerinde değil aynı zamanda kış aylarında da kot ceket modellerinin kullanarak cool görünebilirsiniz. Özellikle kürklü uzun kot ceket modelleri ile hem şıklığınızdan hem de konforunuzdan taviz vermeyeceksiniz. Kürklü kot ceket modelleri ile sokak modasına uyum sağlayabilir ve oldukça cool görünebilirsiniz. Bunun için daha spor botlar ve renkli kazak tercihleri yapmalısınız. Modası geçmeyenlerde bugün: Kot ceketler! Kış aylarının da vazgeçilmezi haline dönüşecek olan kot ceketleriniz ile olduğunuzdan daha çekici ve sıcak görüneceksiniz. Renkli bol bere modelleri ile de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Spor kot ceket kombinlerinizi daha da güzelleştirmek için aksesuarlarınıza da önem vermelisiniz, özellikle çanta kullanımında mutlaka spor sırt çantalarını tercih ederek spor görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Şık kombinler için de mutlaka topuklu bot kullanmalısınız. Renkli kazaklarınızın altına kont ceketiniz ile uyumlu bir renkte olan kot botlar ile oldukça şık görünümler oluşturabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer