Likralı Jean Modelleri

Likralı Jean modeller artık günümüzde en çok kullanılan ürünler arasındadır. Likralı ürünlerin estetik olması dolayısı ile rahatlık açısından en çok tercih edilenler arasında 1. Sıralamada yer almaktadır. Aynı zamanda da Jeanlar arasında yüksek bel ve düşük bel ürünler de likralı olarak ayrılmaktadır. Likralı Jean modeller şu anda neredeyse gördüğünüz tüm mağazalarda bulunmaktadır. Likralı Jean modelleri arasında dilediğiniz şekilde kot bulabilirsiniz.  Likralı Jean modeller sayesinde artık dar kot giyerken hiçbir şekilde zorlanmayacaksınız. Likralı kotlar siz giymeye başladığınız anda vücudunuz şeklini alır üzerinize oturduğu anda da tekrar eski dar haline geri döner bu da hiç zorluk çekmeden saniyeler içerisinde hazır olmanız anlamına gelmektedir.  Likralı olmayan Jean modellerini giymek adeta ölüm gibi bir şeydir sizleri çok zorlar ve ayaklarda kasılmalara neden olur.

Liralı Jean Modelleri Nasıl Anlarız?

Likralı Jean modeller i anlamak çok da zor bir yöntem değildir. Kolay bir şekilde alacağınız Jean modelin likralı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Likralı Jean modeller de likralı olduğunu anlamak için ürünleri iki elinizle esnetmeniz yeterli olacaktır. Esnediği anda o ürün likralı bir üründür. Eğer esnemiyorsa o ürün likralı bir ürün değildir. Likrasız olan ürünleri kilo aldığınız zaman kullanamazsınız çünkü o ürünlerin esneme ya da genişleme gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Esneme ve genişleme özelliğine sahip olan likralı Jean modeller kilo aldığınızda bile yine vücudunuza yapışık ve dar bir şekilde duracaktır.

Likralı Jean Modellerin Ömrü Ne Kadar Uzundur?

Likralı Jean modeller likrasız yani esneksiz olan ürünlere göre daha uzun ömürlüdür. Fakat çok sık kilo alıp çok sık kilo veren bir bünyeye sahipseniz bu sizlerin likralı Jean ürününüzün ömrü kısa olacaktır. Çünkü ürün hem daralıp hem genişlemekten yıpranacaktır. Likralı Jean modeller ömrü uzun olduğu kadar kaliteli de ürün sayılırlar. Renklerinde atma yıpranma çok zor olur üzerinden uzun süre zaman geçmesi gerekmektedir. Ömrü uzun olan ürünlerin sizlerin cebine ve maddi gelirine zararları olmadığından ekonomik açıdan da en uygun ürün olarak görülmektedir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer