Koyu Mavi Bayan Jean Modelleri

Jean modellerinden en çok tercih edileni ise şüphesiz ki koyu mavi renktir. Bu renk pantolonlar hem zayıf bayanlar için ideal bir görünüm oluştururken hem de toplu bayanlar için de görsel açıdan güzel görünüm oluşturmaktadır. Bunun için kot pantolon modelleri arasında en çok tercih edilen ve satılan renk koyu mavi kot modelleridir.

Her yıl kot pantolonlarında gelen yenilikler ile moda akımı farklı yönlere akarken bu yıl ise geçtiğimiz yılın başlangıcı olarak skinny jean modelleri oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle bayanların bu jean modelleri arasında koyu mavi renkleri tercih etmesi ise modeller hakkında merak edilmesine neden olmuştur. Tabi ki bunun yanı sıra boyfrend kot modelleri ve bol paça koyu mavi renk pantolon modelleri de oldukça tercih edilmektedir.

Koyu Mavi Skinny Jean Modelleri

Kot pantolonlar arasında en çok tercih edilen model ve renk bir araya gelince tabi ki detaylar da önem arz etmeye başlamaktadır. Genellikle bu modeller de düz renk tercih konusu olsa da son zamanların yeni modası ile yırtık, eskitilmiş modeller yön değiştirmeyi başarmıştır. Aynı zaman da bu modeller de desenli veya baskılı modelleri de görmek moda severleri oldukça sevindirmiştir. Bunların yanı sıra tabi ki bu modelleri tercih eden bayanların kombin yapmaları kolaylaşmış olup, hem klasik hem de spor kombinler bu modeller ile oldukça kolay hale gelmektedir.

Koyu Mavi Bol Paça Jean Modelleri

Bol paçalı pantolonlar 2000’li yıllardan sonra eskilere tezat yeniden moda olmuş olup, bu moda akımı halen daha devam etmektedir. Birçok bayan tarafından tercih edilmekte olan bu modelde öncelikli olarak koyu mavi bol paça kotlar trend listesin de yer almakla birlikte oldukça fazlada satılmaktadır. Bu pantolon modelleri özellikle toplu bayanların tercih etmesi gereken bir model olurken zayıf ve ideal kiloda olan bayanlar da rahatlıkla tercih edebilir. Ayrıca bu kot modelinde iş hayatı için de güzel şekilde Kombinlenir ise kullanılması mümkündür. Bu yıl ise bol paça pantolonlar da desenli ve baskılı modeller tercih edilecektir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer