Kot Şortlarınızı Kışın da Giyin!

Yaz boyunca severek giydiğiniz kot şortlarınızı sonbahar mevsiminin bir bölümünde de kullanmış olabilirsiniz. Peki, kış aylarında da kot şort konforunu yaşamak ister misiniz? “Kış” ve “şort” kelimelerini yan yana düşünmekte zorlanabilirsiniz. Ancak doğu kıyafet kombinleri ile gayet rahat ve üşümeden kot şortlarınızı kış mevsiminde de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken önerilerimize kulak vermeniz olacak.

Opak Çoraplar Ne Güne Duruyor?

Her kadının çekmecesinde yıllanmaya yüz tutan birkaç opak çorap durur. Peki, bu çoraplar ne güne duruyor? Kalınlığı üşümenizi engellerken bacaklarınızın daha düzgün ve pürüzsüz görünmesini de sağlayan opak çoralar ile kot şortlarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Üstelik koyu renkli ve desensiz opak çoraplarla bacak boyunuzun daha uzun görünmesini de sağlayacaksınız. Denemeye değer bir kombin önerisi…

kadın düşük bel denim şort
kadın düşük bel denim şort

Uzun Trençkotlar ve Mantolara Ne Dersiniz?

Kot şortlarınızı kışın da giymenizin bir diğer yolu uzun mantolar ya da trençkotlar ile kombinlemeniz olacak. Dış ortamdayken bacaklarınızın üşümesini engelleyeceği için bu kombini de hiç tereddüt etmeden uygulayabilirsiniz. Maksi boy mantolar en ideal tercih olsa da diz altına kadar uzanan manto ve trençkotlarla da şortlarınızı bir araya getirebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Diz Üstü Çizmeler Dolaptan Çıksın!

Bir dönem furya haline gelen ve uzun süredir giymediğiniz diz üstü çizmeleriniz ile boy gösterme zamanınız geldi. Diz üstü çizmeleriniz ile kot şortlarınızı kolayca kombinleyebilirsiniz. Çizmenin mutlaka diz üstü olması da gerekmiyor. Diz altına kadar uzanan çizmeleriniz varsa, bu çizmelerle de şık bir uyum yakalayabilir, kış mevsiminde üşümeden şort giyme keyfini yaşayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer