Kot Şort Kombinleri

7den 70e herkese ve her kesime çok yakışan yıllardır kadınların ve çocukların dolaplarından eksik olmayan kot şort modelleri 2018 yılına bomba gibi geliyor! Efsane modeller ve efsane fiyatları ile birlikte kot şort sahibi olmak artık çok da zor bir şey değil. Kadınların birçoğu yazın sıcağının kurtarıcısı olarak kot şortu bilmektedir. Kort şort kombinleri en güzel listelerin başında yer almaktadır. Kot şort kombinleri yapmak isteyenlerin bir çoğunluğu yeni trend şortları takip etmektedirler. Kot şort kombinleri kolay ve sabit yapılabilen aynı zamanda da her zaman şık duran kombinlerden bir tanesidir. Yazın kurtarıcı meleği olarak bilinen kot şortların her ortama uyması da yine birçok kadının seçim tercih nedenidir.

Kot şortların en çok tercih edilme sebepleri yine rahat kullanım ile alakalıdır. Dilediğiniz şekilde dilediğiniz kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Kot şort kombinleri arasında kumaş farkı da vardır. Kot kumaşların hiçbiri aynı kumaş değildir. Aralarında tabi ki de kumaş kalite farkı bulunmaktadır. Kalite farkı da aldığınız kot şortunuzun uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.  Bir davete gidecekseniz ve kot şort ile kombin yapmak istiyorsanız ilk olarak ayakkabınızı belirlemeniz gerekecektir. Daha sonrasında ise ayakkabıya göre kot şortunuzun üzerine bluz ya da tişört kombini yapmanız. Kombinlerinizi daha farkı yapmak istiyorsanız eğer kot şortunuzun üzerine kesinlikle kaşe giyerek farklı bir hava katabilirsiniz. Bu da sizlerin moda konusunda trendlere girmesini sağlayacaktır.

Kot Şort Kombinlerine Ayakkabı Giyilmelidir?

Kot şortunuza uygun kombini yapıp tek eksiğinizin ayakkabı tercihi olarak görüyorsanız eğer kot şortların altına gidebilecek en güzel kombinler hakkında detaylı bilgilere ulaşacaksınızdır. Kot şort kombinleri için tercih edeceğiniz ayakkabı sizlerin tamamen rahatına göre olmalıdır. Daha sonrasında ise kot şortunuzun modeli ve üzerinize giydiğiniz bluza göre ayakkabı tercihi yapmanız en doğrusu olacaktır. Ayakkabılar için en doğru seçenek bir davete ya da bir mekâna gidecekseniz giyeceğiniz ayakkabı topuklu ve dekolteli topuklu olmalıdır. Eğer kapalı ayakkabı düşünüyorsanız bilekten yukarı çıkmamalıdır. Tercih ettiğiniz ayakkabı bileği geçerse bacak boyunuzu büyük gösterecektir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer