Kot Pardesüye Uygun Eşarp Modelleri Nelerdir?

Kot pardesüye uygun olan eşarp modellerinde sıkıntı yaşamaya son verme zamanı geldi. Tesettürlü bayanlar için kot pardesü ile uygun kot eşarp modelleri vitrinlerde bu sezonda yer almaya başlayacak. Birçok marka kot eşarpta şık modelleri bayanların önüne koyup, olumlu tepkileri aldığından güzel bir hamle yaptılar. Tesettürlü olmak her zaman klasik bir görünüm ortaya sergileneceği anlamına gelmiyor. Spor olmak ve rahat bir kombine ihtiyacınız varsa eğer kot pardesünüze uygun olan farklı çeşitlerde kombinlemeler yapabilirsiniz. Artık uyumsuz olmaya son verme zamanı geldiğine göre sokak modasında şık olmaya hazır olun. Modaya uyumu ise zdnjeans.com.tr adresimizdeki kombinlerle yakalamanız mümkün olmaktadır.

İlk başlarda kot eşarp olmadığından bayanların aklına bunun gelmesi epey zordur. Fakat bu modellerin tasarlanması ile beraber ortaya da daha kaliteli ve güzel bir görüntü çıkıyor. Kot pardesüye uygun olan eşarp modelleri arasında yer alırken farklı seçeneklerle de kombinlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca kot eşarpların dışında da beyaz eşarp ile spor bir tarz yaratabilirsiniz. Klasik fakat zarif bir kombin arıyorsanız da mutlaka pudra pembe ya da desenli yumuşak renkli olan eşarpları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu renklerin altına kot pardesü ile beraber açık renk bir ayakkabınız varsa mükemmel bir uyum yakalarsınız. Bunlara dikkat ettiğiniz takdir de dışarıya çıktığınız vakit bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Her zaman ihmal edilen konulardan birisini daha söylemek gerekirse ten rengiyle kıyafetlerin tonu arasındaki uyumun birbirine uygun olması gerekir. Seçmiş olduğunuz eşarp modelleri kot pardesüye uygun olurken eşarp seçiminizde ise yüzünüzü seçmiş olduğunuz renk çok fazla açmamalıdır. Teninizi soluk gösterecek o kadar renk var ki bunlara dikkat etmeniz gerekir. Esmer bir bayansanız eğer açık tonlar size ve pardesünüze çok uygun olacaktır. Esmer olanlar kombin yaparlarken daha rahat olduklarını söylediklerinde gerçekten doğruyu söylüyorlar. Çünkü beyaz her tonu tenlerine çok yakışır. Eğer açık teni bir bayansanız da koyu beyaz tonları tam size göre olacak. Eşarp tercihi olarak da tivil kumaşı denemelisiniz. Tivil eşarp modeller kumaşın yapısından dolayı biraz daha mat durur.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer