Kot Kombinlerinde Mavi – Beyaz Trendi

Günlük giyimin en cool şekli olan jean modelleriyle yapabileceğiniz kombin sayısı o kadar fazla ki, yeni kombin arayışlarına girmenize asla gerek kalmıyor. Sizler için yeni bir kombin önerimiz daha olacak. Sadece jean modeli ve bir de doğru üst parça seçimi ile yalınlıktan doğan şıklığı yakalayabilir, hafızalarda yer edinen bir kombine imza atabilirsiniz. Bu kombin stili için mavi ve beyaz renkleri tek tasarımda buluşturmuş olan üst parçalara ihtiyacınız olacak.

düşük bel skinny jean
düşük bel skinny jean

Alışveriş Yapmadan Yeni Kombinler Hazırlayın

İstisnasız her kadının dolabında mutlaka beyaz ve maviyi bir arada sunan gömlek, tişört, yelek ya da bluz modeli vardır. Önerdiğimiz kombinde alışveriş yapmanıza gerek kalmadan, dolabınızdaki bu tasarımları kullanabilirsiniz. Altına mavi ya da beyaz renkte olması kaydıyla herhangi bir kesime sahip kot pantolonunuzu giyebilirsiniz.

Çizgili ya da desenli olup olmadığı hiç önemli değil. Üst parçanın sadece mavi ve beyazı buluşturmuş olması yeterli olabiliyor. Peki, neden bu iki renk ile kot pantolon bir arada kullanıldığında bambaşka bir şıklık sergilenebiliyor? Bunun nedeni jean modellerinin en çok bütünleştiği iki rengin mavi ve beyaz olması. Üste parça bu iki rengi bir arada sunduğuna çok daha güçlü bir şıklık elde edilebiliyor.

yamalı jean
yamalı jean

Mavi-Beyaz ve Jean Kombininde Küçük Oynamalar Yapın

Bu kombin stilini kendi giyim tarzınıza göre şekillendirmeniz de mümkün. Örneğin farklı renkte küçük bir aksesuar kullanımı ile söz konusu yalın duruşu bir anda canlandırabilirsiniz. Kullanacağınız bir kahverengi bir kemer ya da pudra rengi bir ayakkabı ile önerdiğimiz kombinde küçük oynamalar yapmaktan korkmayın. Çünkü bu değişiklikler kendi stilinizi daha net yansıtmanıza olanak tanıyabilir.

Dikkat etmeniz gereken hususlardan da söz edelim. Mavi-beyaz ve jenakombininde mutlaka jean rengiyle aynı tonda bir üst parça seçmeniz gerekmiyor. Fakat koyu renklerden de uzak durun. Laciverte yakın bir mavi ile bu kombinde istediğiniz etkiyi elde edemezsiniz. Mavinin tonları aynı olmak durumunda değil fakat iki parçada olabildiğince yakın tonlar yakalamaya çalışın.

 

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer