Kot Gömlek Kombin Önerileri

Modası hiç geçmeyecek olan ender parçalar arasında kot gömlekler de yer alıyor. Aslında her kıyafet için modasının geçmeyeceğini iddia etmek çok zor. Ancak kot gömlekler çok uzun yıllardan bu yana, moda rüzgarları hangi yönde eserse essin kendine bir yer bulmayı başarıyor. Bu yüzden artık kot gömleklerinizi yeni kombinlerde kullanmanızın vakti geldi.

Kot Gömlekleri Kot Pantolonlarla Kullanın

Kot gömleklerinizi kot pantolonlarınız ile kombinlemekten asla çekinmeyin. Çok sayıda kişi şık bir görünüm yakalama noktasında endişe edebiliyor ve jean gömlek modelleri ile kumaş pantolonları bir arada kullanıyor. Oysa bu tasarımlar kot pantolonlar ile de kolayca kombinlenebilir. Tek dikkat etmeniz gereken husus kot gömleğinizden daha koyu bir jean modeli ile kombin yapmanız olacak.

denim uzun gömlek
denim uzun gömlek

Desenli Eteklerle Kot Gömleklerinizi Buluşturun

Kot gömlek modellerini desenli etekleriniz ile bir arada kullanabilirsiniz. Muhteşem bir uyum elde edeceğinizden hiç endişeniz olmasın. Hatta gömleğinizin ön bölümünü bağlayabilir ve trend gömlek kullanımına gönderme de yapabilirsiniz. Hem mini etek hem de maksi etek boyuna sahip tasarımlarla kot gömleklerinizi buluşturmaktan çekinmeyin.

denim uzun siyah
denim uzun siyah

Kot Gömlekler Kamuflaj Deseni ile Kombinlenebilir

Her kadının dolabında mutlaka kamuflaj desenli bir etek, şort ya da pantolon bulunur. Siz de kamuflaj desenli bu tasarımı kot gömlekleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede son derece şık bir duruş yakalamış olacaksınız. Ayrıca farklı kombinler ile boy gösterme şansını da elde edebilir ve bu sayede kendi çevrenizde modanın öncü isimlerinden biri haline de gelebilirsiniz.

Renkli Kot Pantolon ve Kot Gömlek Uyumu

Birkaç yıl öncesinde hayatımıza giren renkli kot pantolonlarla mavi renkte kot gömlekler ile bir arada kullanılabiliyor. Turuncu bir pantolonla mavi kot gömlek uyumu sizi de şaşırtacak. Mutlaka renkli bir pantolonunuzla kot gömleğinizi bir kombinde buluşturmalısınız. Pantolon rengi beyaz da olabilir. Hatta beyaz ile buz mavisi bir kot gömlek bir arada bambaşka bir görünüm sunabiliyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer